Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A sperti kenocsot muszály igy...

Ateszkapitány3 kérdése:

A sperti kenocsot muszály igy alkalmazni?

Figyelt kérdés
Na ugye adtak hozza egy aplikatort deee nem tom en picit bizarnak talalom hogy foldugok magamnak egy muanyag csovet.... Nagy baj ha en anelkul hasznalom? Picit rateszek a tiszta kezemre es ugy hatol be a cucc a barlangba. Valaszokat elore is koszonom. Jaa ha valakinek volt ezzel a kenoccsel tapasztalata akkor azt letudna nekem irni?

2019. aug. 2. 10:01
 1/6 A kérdező kommentje:
*j tom tom ciki.elnézést minden magyartanártól.
2019. aug. 2. 10:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Külső vagy belső aranyér?


Egyébként én sem szeretem azt a csövecskét, kúpot + kenőcsöt használok egyszerre.

2019. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huu nem tudom hogy oszinte legyek. Annyit tudok hogy nagyon faj, szekelesi ingerem van valamintkakilas utan mintha egy pici kituremkedest ereznek. De a belso aranyer akkor nem hasznal a kenocs?
2019. aug. 2. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A belsőre nem, kivéve, ha fentebb adagolsz a kenőcsből. :)
2019. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam használni azt a csövet, rövidre van vágva a körmöm és az ujjammal kenek belülre is a kenőcsből, így is rendbe jön mindig.
2019. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem szeretem kérdése. Ha jól föl kell dugni, akkor fől kell dugni. Különben szrt se ér.
2019. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!