Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a Lomexin krémet férfi nemiszerven?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelyi fertőzéssel mentem vissza a nőgyógyászomhoz, aki írt fel nekem gyógyszert, a páromnak pedig Lomexin krémet. Azt viszont nem tudjuk hogyan is kellene alkalmazni. A barátom péniszén nincs semmi arra utaló jel hogy elkapta volna tőlem a fertőzést, de a nőgyógyász javasolta hogy váltsuk ki. Most kicsit furcsa így leírni de a barátom pénisze olyan, hogy elől a makkon nincs fityma, szóval csak a testen van és most akkor a makkot is be kell vele kenni?

2018. aug. 8. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy, ahogy a használati utasítása írja!

Ja, hogy abban nincs olyan?

Hát akkor talán azt az idióta orvost kéne megkérdezni, aki felírta...

2018. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írja az utasítás hogy megtisztított megmosott bőrfelülelten kell alkalmazni
2018. aug. 8. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden kenőcsöt a beteg felületre kell kenni,és nem szájon át bevenni.

Nem igaz ,hogy nincs ott az utmutatóban,csak nem kell lustának lenni,elolvasni.

Én azért kimásoltam neked,mit is kell tenni.

"Adagolás, alkalmazás módja és ideje: A krémet, az orvosi utasításnak megfelelően, de általában napi 1-2-szer kell alkalmazni. A gondosan megmosott és megszárított fertőzött bőrt a krémmel be kell kenni, és finoman bedörzsölni. Körömgombásodás esetén a bekrémezett körmöt ajánlott bekötni. A Lomexin krém nem zsíros, nem hagy foltot és vízzel könnyen eltávolítható.

Minden esetben kövesse szigorúan orvosa előírását!"

2018. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!