Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 vagyok és ez a korosztály...

15 vagyok és ez a korosztály tábor elött le borotválja a fanszörzetét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
miért, mutogatjátok majd ?
2010. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Ez miért táborfüggő? Pókok, bogarak, élősködők?
2010. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez ugyanilyen hülye kérdés, mint ez...


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__8..

2010. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
23%
ez LOL.:Dment vissza babázni és nejáccadozz a fütykösöddel.:D:D
2010. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
47%
az előző én voltam.a ment helyett menj-et akartam.bocsi:D
2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

háát, gondolom nem fogjátok mutogatni egymásnak

amúgy meg mitől lett ez már divat a fiúknál is?

2010. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Miért ne lenne divat? Mitől lett divat a nőknél a dezodor? Miért nem volt jó a szappan meg az illatos szappan? Miért kezdték 20 éve borotválni a hónaljat? Miért kezdtek a pasik is dezodort használni?

Miért nem jogos a kérdés? Talán, mert félő, hogy az összes ide látogató férfi is használja a dezodort? Ki volt az első, kik voltak az elsők, akik használták? Őket nem zavarta, hogy b*zizták őket? :)


Hát, most meg a hónaljhiszti megy, amin meg majd 20 év múlva fog mindenki röhögni, miért voltak 2010ben olyan emberek, akik nem értik meg, hogy változik a világ és nem fogunk hónaljkutyával mászkálni nyáron meg irgalmatlan fanszőrzettel, csak mert a 40es és idősebb emberek egy része nem akarja megérteni, hogy ugyanazért - kényelemből - csináljuk, amiért ők meg a dezodort kezdték használni annak idején, akkor, amikor az AKKORI NEGYVENESEK és nyuggerek szóltak be, hogy "mit játszák az eszüket" meg "nem túl férfias" :D

2010. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tartom férfiasnak. Szerintem vannak dolgok, amelyek úgy vannak jól, ahogy vannak. Amúgy meg, ha csak tömegkényszerhitből akarod leborotválni, és nem a saját akaratodból, az szánalmas.

De te tudod...

2010. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó, használsz dezodort?

Ha igen, divatból? Divatmajom vagy-e? :D

2010. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Én igen,de nem a tábor vagy hasonlók miatt hanem mert nekem nagyon szőrös és zavart.Sokkal jobban érzem magam amióta borotválom,nem húzódik a 10-12 cm. es szőrzet,kevésbé izzad és nem utolsó sorban sokkal esztétikusabb.
2010. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!