Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy néz ki a herezacskó...

Hogy néz ki a herezacskó belülről? Mi történik ha a hímvesszőnek mondjuk a felét levágjuk?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez a jó kategória-e de nem találtam képet róla pedig érdekelne. Biológiai ismereteim elég gyatrák és általános és középiskolában se foglalkoztatott különösebben. Azzal nagyjából tisztába vagyok, hogy hogyan épül fel maga a herezacskó csak olyan szempontból érdekelne, hogy ha tegyük fel felvágnánk akkor mi fogadna minket? Vérezne vagy más folyadék jönne ki belőle? A heréket egyáltalán megfogná az ondóvezeték? Illetve a másik kérdés, hogy valamikor évekkel ezelőtt hallottam, hogy valaki valahol Kínában talán levágta a hímvesszőjét és feltálalta olyan embereknek akik szerették volna megkóstólni (tudom elég beteg) de az a férfi aki ilyet csinált, az utánna hogy él tovább? Egyáltalán, hogy végzi el a dolgát?


Próbáltam a lehetőségeimhez mérten leírni, hogy konkrétan mik is lennének a kérdéseim, remélem valamilyen szinten sikerült.

Hangsúlyozom, hogy nem tudom, hogy jó kategória-e, ezért előre is elnézést kérnék ha nem lenne az.

Illetve ha bárki számára is provokatív vagy megbontrákoztató maga a kérdés akkor ez teljesen jogos részéről, ezért is szeretnék elnézést kérni.

És szeretném leszögezni, hogy nem nincsennek ilyen vágyaim, és nem is szeretnék ilyet tenni se magammal se mással, csupán szabadnapos voltam és volt időm ilyen hülyeségeken gondolkodni és zavar, hogy nem találok róla semmit.


Köszönöm.



2019. aug. 9. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.

Igen, ilyen képeket láttam egy pár perccel ezelőtt is, de még régen iskolában is hasonlóak voltak a tankönyvben. De engem az érdekel, hogy a kérdésem gyakorlatban hogy nézne ki, mi történne. Mert erről nem találok semmit.

2019. aug. 9. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a közeli kórház patológiájára, nézz meg egy boncolást. Ott megtudod.
2019. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nézz pár urológiai videót

egyébként a herezacskóban nincs semmi

sem levegő sem folyadék

ezért is simul rá a herékre

2019. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha körben levágod a herezacskót akkor az ondózsinóron lógnának a herék
2019. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

tessék itt pl eléggé látszik

[link]

2019. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!