Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület?!

Relatív fitymaszűkület?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy lankadtan a fitymám teljesen hátrajön,csak mereven nem mert a feléig jön csak. Voltam urológusnál és megállapította hogy a fékem az rövid és az valszeg át lesz vágva és van a makkom alatt egy szorítógyűrű. Szerintetek a fék átvágása után mereven is hátra fog jönni? Mondta hogy ez nem biztos hogy elég tág lesz mert ha nem akkor jön a körülmetélés de nem lehetne megoldani fitymaplasztikával?

Köszi a válaszokat előre is!



2019. aug. 22. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Előbb át kell vágni a féket, aztán majd kiderül, hogy elegendő-e.
2019. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Beszéld meg a dokival úgy ahogy leírtad. Próbáljátok meg először csak a fék átvágásával, ha nem lesz jó akkor meg sajnos marad a tkm. :/ De legalább ad választási lehetőséget, nem mint más orvosok.
2019. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem lenne elég mindenképp TKM kéne? Azért nagyon örülnék ha elég lenne a fék bemetszése ://
2019. aug. 22. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
2-es vagyok. A fékedet szerintem elvege teljesen átvágja. A fitymával meg az a baj, hogyha a fityma elején lenne a szűkület akkor lehet elég lenne a bemetszés. De ha nem a fityma elején van beszűkülve akkor egy gyűrűt alkot, és ha rendesen felállna akkor akár el is szoríthatná a farkad vérkeringését.
2019. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az eleje van beszűkülve ahogy én látom. Találtam egy hasonló képet ezen a type 2-es ami olyan kb

link: [link]

2019. aug. 22. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!