Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Feldugtam egy tűt a hugycsövem...

Feldugtam egy tűt a hugycsövembe és most vérzik és nagyon fáj. Mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy ez jó érzés, hasonló mint a női orgazmus de szerintem valamit rossz csináltam. Szabad ilyenkor pisilni? Már nagyon kell de nem merek.

2019. aug. 29. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
kiszedted már?
2019. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, most jó pár napig elég kellemetlen lesz a pisilés :D
2019. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen már kijött, zsepivel enyhítem a vérzést
2019. aug. 29. 20:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha peched van, elfertőződik, ha nincs, simán begyógyul, amit felsértettél. Hogy mekkora a fertőzés esélye, fogalmam sincs, és arról sem, hogy szükséges-e most ezzel orvoshoz menni azonnal, vagy csak ha már látod, hogy kezd csúnyán begyulladni. Mondjuk ha most rögtön lefertőtlenítik és nem gyullad be, az biztos kellemesebb lesz, mintha a már begyulladt, fájó húgycsöveddel próbálnak meg bármit csinálni.


Pisilni pisilhetsz, azzal még javítasz is a helyzeten (lemosod a kórokozókat valamennyire).

2019. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Miért csinálsz ilyen marhaságokat?! Ahjj...

Na mind egy, most inkább megpróbálok segíteni. Ugye kiszedted már? Ha igen, akkor mivel vérzett belül, ezért seb keletkezett és pisiléskor valószínűleg fog csípni. Ha pisiltél, forralj fel fizet, és rakj bele kamillát! Ha felforrt, öntsd bele egy kis lavorba és várj amíg lehűl annyira hogy meg tudd mosni benne a péniszed! Ezt csináld minden nap reggel-este. Jobb lesz kicsit. Ha van valami sebkezelő krémed, azzal is kenegetheted kicsit a makkod.

Egyébként meg, ha orgazmust akarsz akkor maszturbálj! Ne ilyen ökörségeket csinálj!

2019. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
94%
Hogy lehetsz ennyire hulye de komolyan nem volt más? Ki hallot meg akkora hülyeséget úristen nem vagy normális szerintem menj el orvoshoz de eléggé hülyén fog nézni az tuti
2019. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mik nem vannak...
2019. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
56%
Ja hogy fiú vagy bocsi utcso vagyok 😆😆
2019. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem urulógián vettek vizeletmintát úgy hogy a hugycsövembe dugtak egy vékony csövet. Elmondanám nagyon nem ugyanaz mint az orgazmus! (Nő vagyok) Fájni épp nem fájt de akinek ez élvezet az még sose szexelt egy közepesen rosszat se.
2019. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Te ezt komolyan megcsináltad?! Hogy lehet valaki ekkora hülye úristen...ha azt írták volna hogy kaktuszt dugj a seggedbe, akkornazt is megteszed?! Menj orvoshoz inkább, simán felsérthetted magad, ami elfertőződhet.
2019. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!