Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladás állhat...

Prosztata gyulladás állhat még a dologban?

Figyelt kérdés
Az egész tavaly május végén kezdődött, egy csípő erekcióm volt, el kezdett csípni nagyon a vizelet, rosszat közérzetem volt, csinálttam egy vizelet vizsgálatot és kijott hogy baktérium van a vizeletben, el kezdtem szedni egy fajta nolicin tablettát. Megszünt az egész dolog, azok után vissza tért a csípő vizelet és társult vele piros húgycső ajak nyílás ami kissé meg is van duzzadva azóta is. Ekkor elmentem urológiai rendelőbe a és itt megállapított hogy prostatitis van. Mrsa, mssa és hasonló baktériumokat találtak, amit november óta sikerült augusztusra ki kezelni mind és negatív eredmény lett. Lánnyal egyszer voltam, hív, szifilisz, gonorhea hepatitis b c teszt is negatív. De valahogyan pisilés előtt mielőtt megnyiik a vizelet sugár van egy furcsa csípő, égő érzés a húgycső fejében, ami elmulik vizelés közben, de ez nem mindig áll fenn hogy vizelés előtt van a furcsa érzés. MITŐL lehet ez, vagy a piros húgycső nyílás két Ajka hogy piros?? Doki szerint ez vele alakult ki és kell idő amíg elmulik, illetve ha túl sokszor maszturbalok napi 2 3ra gondolok, észre vettem tegnap hogy kissé enyhén fáj a jobb herém? Mitől lehet ez??
2019. aug. 30. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat mivel orvos tud a panaszról és szóltál mar neki róla igy nem hiszem hogy aggódnod kellene. Esetleg másodvélemenyt kérhetsz mástól aki mondjuk elküld új tesztre.

Teljesen függetlenül ettől iszol eleget ? Nekem akkor szokott ilyen lenni ok nélkül ha nem iszom eleget. Lehet jót is tenne ha valami maradt a betegség utan. Egy hétig mondjuk dupla annyi (víz tea) mondjuk tőzegáfonya tea nem csak a felfázásra jo. Másfél 2 litert meg kellene inni főleg ebben a melegben.

2019. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze iszom eleget, de van hogy mikor többet iszom akkor nincs panasz, továbbá van mikor nem a leg erőteljesebb a vizelet, lehetséges még vesekő? Mert azt nem nézték, vagy az ki mutatta volna a vizelet eredmény?
2019. aug. 30. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a prosztata gyulladás nem lett tökéletesen ki kezelve .

A gyógyszertől csak tünetmentessé váltál,de nem gyógyult !

Vissza az orvoshoz.Ezzel a betegséggel az orvosok sem szeretnek foglalkozni,mert nem könnyű megtalálni a baktériumra való gyógyszert.Ezek a baktériumok képesek hónapokig szunnyadni,majd hirtelen aktiválják magukat .

Még a baktérium kitenyésztés sem hozza meg elsőre az

eredmény.Nem szabad ezt hagyni,mert a probléma csak nagyobb lehet .

Apró orvosi írásokban keveset írnak erről.

A " Nagy Orvosi " könyvben lehet a betegségről többet olvasni .

2019. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vissza mentem a dokihoz és azt mondta hogy nincsen ki kezelve és ugyan úgy fenn áll
2019. szept. 12. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!