Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata-gyulladás: kivizsgál...

Prosztata-gyulladás: kivizsgáláson nem találtak semmit, kinek mi vált be? (Prostamol, Pollstimol, tökmagolaj)?

Figyelt kérdés

Prosztata-gyulladás van, sokszor lüktet a prosztata, vizelési nehézség is van már nagyon régóta. 35 éves vagyok.

Van valamilyen készítmény, ami bevált hasonló esetekben?



2018. okt. 12. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Az urológus orvosod sok gyógyszert ismer a bajodra. Miért nem kérded tőle?
2018. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miből gondolod hogy nem kérdeztem tőle? Kérdeztem és vényre felírhatót most is szedem, de nem segít.

Attól már nem is kérdezhetek másokat hogy ilyen esetben mi segített?

2018. okt. 12. 20:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha már azt hallom orvosoktól, hogy az idült prosztatagyulladás nem igazán gyógyítaható, miért ne kérdezheném meg más véleményét tapasztalatát?
2018. okt. 12. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Proxelan végbél kúp vény nélkül. Prostysol vagy ilyesmi neve van a dmben két készítménynek mind a kettőt veddmeg illetve tökmag kapszula a rossmannba 100 darabos.
2018. okt. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a doki nem akar a betegséged végére járni .

ha már ennyire elgorombult a helyzet a dokival

kérd meg hogy utaljon olyan helyre,ahol komolyabb kívizsgáláson vehetsz részt.Ehhez jogod van .

Hogy kinek mi válik be,az egyén függő.

Hogy melyik baktérium okozza,ezt csak a vizeletből való baktérium kitenyésztéssel lehet megkeresni.

Sajnos ez sem mindig sikerül az elsőre .Gyulladás esetén kell ehhez vizeletet adni .

Az általad fel írtak nem gyógyszerek,antibiotikumok.

Mert hogy a megfelelőből kezdetben nagy dózist kell beszedni,lökés szerűen hatni a baktériumokra igy mondják az orvosok.

A prosztata gyulladás gyógyitása kemény feladat az orvosoknak .Nem csak a beteg szenved,hanem ők is .

Ezért csak úgy rutinból irogatják a gyógyszereket.

Vagy használ,vagy nem .

2018. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy olvasod-e még, de azért leírom.


Ami egyáltalán nem használt:

-Tökmagolaj

-Fűrészpálma/szabálpálma

-Kisvirágú füzike

-Csalángyökér

-Cink és egyéb ásványi anyagok

-Vitaminok

-Ganoderma gomba

-Spirulina

-Különböző prosztatára való készítmények, pl. Prostamol

-Antibiotikumok

-Ülőfürdő

-Masszázs


Nos, hogy mi használt? Igazából még semmi, de úgy gondolom jó úton haladok. Sok torna, futás, mozgás(bicikli tilos!). Ennyi. Francokat sem tudnak segíteni az urológusok ezen a problémán. A rengeteg tapasztalat és utána olvasás alapján én úgy gondolom, hogy ez a modern eltunyult férfi emberek betegsége. Speciál én biztos vagyok benne, hogy a rengeteg üléstől kaptam prosztatagyulladást. És ezáltal isiászom is van. Hogy melyik volt előbb? Ez olyan, mint a tyúk vagy a tojás. Lehet az isiászom gyullasztotta be a prosztatámat, de lehet hogy fordítva történt. Érdekes, hogy mindkettő a bal oldalon van begyulladva. Jobb fenék, láb, derék részen semmi fájás, prosztatám jobb oldala is teljesen rendben van. Szerintem ez nem véletlen. Ennyit tudtam segíteni.

2018. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sándor G ***** válasza:

A bringázás, pláne hidegben szeles időben valóban ártalmas lehet, ront a helyzeten.

Én spec. Monte grappa,prosztata kimélő nyerget használok,ez nem nyomja azt a részt, lent.-.

Egyébként a spirulina alga, NOW 4mg +astaxanthin , kapszula, az ami megfelelő folyadékbevitellel kitakarítja a gyulladásokat a szervezetből, hársfa-méz napi 2-3-kiskanállal,ajánlott, ez görcsoldó+gyulladásgátló is egyben.. mindezt éhgyomorra, reggeli órákban, kv- teát en igyál rá..

2019. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sándor G ***** válasza:
A spirulina+kolera valamint haemotocoocus alga szükséges beviteléhez, savas rossz vizelet kivezetéséhez, rendelj Algavit kapszulákat, vitálvár.hu-ról, 180db-os, 420mg/kapszula, elég jó minőségű, és ez a legolcsóbb, a piacon. napi 4-kapszula ok.
2019. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jackson74 válasza:
samsung 84 felhasználohoz intézem a kerdésem tisztelettel. a prostysol készitmény és a proxelan kup növenyi keszitésü? köszi elöre
2020. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!