Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdvözlöm a mélyen Tisztelt...

Üdvözlöm a mélyen Tisztelt Publikumot! Hol tudnának ezen Segiteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

nagy Valószinűséggel FitymaSzükületem van....olvastam itt hasonló kérdéseket meg válaszokat de minden hol azt irták hogy az elsö 1ütlétnél nekem fájni fog...De én már nem is egy csajjal voltam...És nem fájt...Csak jobb lenne ha nem lenne Szoval ezzel hova lehetne menni??? meg mit csinálnának? kajak Félek:/ A válaszokat elöre is köszi! Lehetöleg értelmesek legyenek.... Nem hülyeségböl tettem fel a kérdést.. Normális válaszkat szeretnék kapni



Üdv


2010. júl. 14. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
háziorvos/sebészet
2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem fáj, de tisztitani nem tudod rendesen, ezért nagyobb a fertőzésveszély. Háziorvos, és ő beutal ahová kell. Ambuláns "mütét", egy pici vágás és kész is. Nem mondom, hogy kellemes, de hamar felejthető.
2010. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kétféle szakember foglalkozik a fitymával: a zsidó rabbi és az urológus. Én az utóbbit javaslom, hogy keresd fel, mutasd meg. Ő eldönti, hogy kell-e műtét. (Ami általában azért nem egy nyisszantás, picit varrni is kell, nem ambuláns beavatkozás, de másnap már mehetsz.)
2010. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz, hogy ne vágja le az egészet, hagyjon meg minél többet belőle

Nekem az egészet vágták és használhatatlan

2010. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha mereven síkosítva hátra tudod húzni, hátra tud húzodni, és nem fáj, akkor hol van neked fitymaszűkülületed?
2010. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát teljesen Nem Megy hátra...nm lehet lehuzni teljesen Ugy h pontt a makk aljáig...onnansehová és ehez a beavatkozáshoz be kell feküdni a korházba...? ugy értve h ben tartanak?


Köszönöm az eddigi válaszokat...;)

2010. júl. 14. 18:29
 7/11 anonim válasza:

Szia...

Ha jól értelmeztem, amit írtál, akkor nekem is volt ilyen problélám... Ugyan ez...

Engem kórházba vittek, elaltattak, és nem tudom mi volt tovább... :)

Különösebb gond nincs vele, jobb is így :)

Remélem segítettem...

2010. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tudom értelmezni azt, hogy a makk aljáig
2010. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a "megoldás" a körülmetélés volt, amivel teljesen tönkretették, látványra is és emellett fáj is :(

Ha lenne (akár szűk) fitymám, valszeg minden másképp lenne :(

2010. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a műtéten 7-8 éves koromban estem túl szűkület miatt, altatásban. Most így 50-en túl is azt mondom, hogy semmi hátrányát nem láttam eddig, egy redővel kevesebb van oszt jónapot :)
2010. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!