Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » X Core ról valakinek mondana...

77cc kérdése:

X Core ról valakinek mondana tapasztalatokat esetleg? Normális válaszokst várok!

Figyelt kérdés

#pénisz #pénisznövelés #pénisz gél #pénisz nagyobitás #pénisz tapasz
2019. szept. 6. 22:39
1 2 3
 1/24 bacsa19680302 válasza:

3 hete használom. Az erekció sokkal jobb (már az első hét után) Kellemesebb érzés szex közben. Jobb a kitartás.

ExCite géllel együtt használom. Nekem egyenlőre abszolút hihetetlen az állítólagos 6/7,4cm (csak tapasz/tapasz+gél)növekedés, de ehhez állítólag 3 hónap kell...Majd meglátjuk. A merevedés intenzívebb. Ilyen kemény kb.10-15 évvel ezelőtt volt.

Növekmény egyenlőre még csak +1-1,5cm hosszban, és kerületben is kb. ugyanennyi.

A többi tapasztalatot megosztom majd.

2019. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 bacsa19680302 válasza:
Kiegészítésként azért meg kell említsem hogy ugyanennyi (3 hét) ideje végzem a nyújtási gyakorlatokat is. Tehát növekedést akár ez is okozhatta ennyi idő alatt. Ebből még ne vonjál le (én sem teszem) semmilyen következtetést a méret nagyobbodást illetően. A második csomag tapasz után megint leírom a tapasztalatomat. Én mindenesetre nagyon szkeptikus vagyok. Ha az ígéretek fele bejön és ráadásul még kétszer annyi idő alatt mint várható, én már akkor boldog ember leszek. Ugyanis nekem 12/12cm-ről indul a méret. Most 13,5/13. Én csak a Magyar átlagra vágyom ami 16,5cm és kb. majdnem ugyanennyi kerület. Majd meglátjuk.
2019. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szili11 válasza:
Helló. Esetleg valamit tapasztaltál?
2019. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Na mit tapasztál #Bacsa?
2019. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
59%

Sziasztok ! Látom nagyon kíváncsi itt mindenki H hogy használ ez a cucc meg minden én csak azt tudom mondani amit én tapasztaltam és amit tudok. Szóval :

Engem ért egy bazi nagy lelki fos és azt hittem H ez helyre állít kicsit mind önbizalomban sőt mindenben most használtam el az első ilyen csomagot ebből a tapaszbol semmi növekedés nincs :) csak az erekcio erősebb ennyi szóval ahogy mindenki tudja ezek BAZINAGY KAMU termékek :)meg H növelő :D az meg H valaki rángatja hozzá az meg szerintem veszelyes a peniszben lévő szövetekre nézve és kinek kell az H a végén impotens legyen .szóval én a mások két csomagot a kukába helyezem minden ilyen hülye gondololatommal mert én utánna jártam egyetlen dolog van ami van még az meg a vastagitas az is 400.000ft azt meg az ember hasi zsirjabol fecskendezik a peniszbe és ez kinek kéne komolyan ? Utánna meg 2-3 hónapig nincs szex na ne már . Szóval a lényeg H ha bárki is bármit mond inkább fogadjatok el magatokat és amit kaptatok.

2020. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Van meg valaki aki használta huzamosabb ideig a tapaszt?
2021. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Megrendeltem, excite gélt és tapaszokat, azt mondták úgy gyorsabb és jobb a hatás ha megérkezik jövőhéten elkezdem használni, és írom, hogy történt e valami
2021. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Rendben. Én kíváncsian várom a tapasztalatokat! Mennyi idő után látszódik az eredmény, mit írnak?
2021. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Átvettem a csomagot, a futár hívott előtte, rugalmas volt, ezzel elégedett vagyok

A dobozon semmi se látszódik, szépen le van ragasztva újabb jó pont

Ma kezdem el használni a gélt és a tapaszt együtt, azt mondták telefonon, hogy kb 3-4 hét is kellhet az észrevehető növekedésig, de megint egy jó pont, hogy többször is tudtam beszélni rendelés előtt az ügyfélszolgálattal

Kíváncsi vagyok, ha lesz bármilyen tapasztalat jelzek

2021. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Rendben! Nagyon várom a jelentkezésedet, mert kiváncsi vagyok.

Ez valóban egy jó pont, hogy az ügyfélszolgálat elérhető.

2021. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!