Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkvégemen csipő, égő érzés...

Makkvégemen csipő, égő érzés van miután a párom orálisan kényesztetett valami fájó érzést éreztem és azóta tart, picit felvan dagadva a végén de színelváltozás nincs, mi lehet?

Figyelt kérdés

Gomba szintén nem lehet mert előtte termálfürdőben összeszedtem valamit és gombás lett amit canestennel kentem, el is múlt és azóta kúrálom még gyógynövényes krémmel.

Mi lehet a gond?



#makkvég
2019. szept. 9. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy minket kérdezel, kósza krémekkel kísérletezel, ahelyett, hogy férfi lennél, és elmennél vele gyorsan a bőr- és nemibeteg-gondozóba, mielőtt még a tüneteket is teljesen elmaszkolod, mert akkor biztos, hogy nem tudnak segíteni neked, ha minden sz--rt rákensz, ami eszedbe jut, vagy más laikus fórumozó ajánl...

AZ ORVOST kérdezd meg, ne minket!

Irány a bőr- és nemibeteg-gondozó szakrendelés.

2019. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!