Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki próbálta a dermaroller/...

Valaki próbálta a dermaroller/microneedling eszközt a haján?

Figyelt kérdés

Kopaszodás ellen természetesen. Egyre több videót látni erről a kis eszközről. Egy ideje kipróbáltam, de persze több idő kell, hogy be tudjak róla számolni.


Viszont aki használja: közvetlenül a fejbőr kezelése után kentek valamit a területre?



2019. szept. 10. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen én használom. Működik de kell hozzá Minoxidyl is ami nem olcsó.


Viszont én leginkább az arcomon használom mert foltos a szőrzet. Eddig elég szépen nőnek ki a kis szőrszálak.

A kérdés az hogy tartós-e az eredmény.


Használok még borsmenta olajat is hogy ha kiszárad a kezelt felület akkor ez hidratáló hatású.

2019. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!


Én hajra használom és eddig van pozitív változás, amit a párom is megerősített. De ehhez nagy türelem kell. Általában hetente 1, max 2 alkalommal csinálom és használok borsmenta illóolajat. A minoxidilt is kipróbálom, de jobban szeretem a természetes anyagokat.


Persze a minox. még ok, csak hormonos tabletta, ami tabu lenne nálam.


A szakáll nekem ok, maximum, ha veszek egy új dermarollert fejre, akkor ezt használom még fertőtlenítés után arcra itt-ott.


Az, hogy tartós nekem is kérdéses. De mivel kopaszodás ellen vetem be, és nekem tesztoszteron alapú férfias kopaszodásom van, így szinten kell tartani ha van is eredmény.


Eddig inkább baba hajak jönnek sűrűn. De van 1-2 hajszálam ami sokkal vastagabb, mint eddig valaha. A hajam sokkal kevésbé hullik. Tökmagolajat használok még Heti max 1x. Blokkolja a DHT teszto kicsapódását.

2019. dec. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!