Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszket a herezacskóm és...

Viszket a herezacskóm és körülötte pedig semmi bőrelváltozás nincs mitől lehet tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, hogy kiszáradt a bőr. próbáld meg hogy bekened valamilyen hidratáló krémmel.
2019. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Leggyakoribb okok: Túl száraz bőr, elégtelen tisztálkodás, kipállás, neurodermatitisz, hőkiütés


Kevésbé valószínű okok: Diabétesz, lichen planus, prurigó

2019. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de hiszen rendszeresen fürdök intim részt 10 percig mosom mindig kb
2019. szept. 11. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Hm. Értem, akkor tehát tiszta. Nézd meg, nem-e van rajta kiütés, dudor, bőrpír vagy ilyesmi. Énszerintem a neurodermatitisz lesz az oka, semmi igazán komoly, de nem vagyok orvos.
2019. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de a combomon piros kiütések vannak mind a két oldal néha viszket is. Délután canesten krémmel kentem be
2019. szept. 11. 20:48
 6/15 A kérdező kommentje:
égető, viszkető
2019. szept. 11. 20:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Na akkor ez csalánkiütés vagy ekcéma lesz. Mindenképp keress fel bőrgyógyászt, máskülönben vakarózhatsz a végtelenségig.
2019. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ezek milyen betegségek mi okozhatja
2019. szept. 11. 20:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Csalánkiütés:


[link]


Ekcéma:


[link]


Hogy pontosan melyik, azt szakorvos tudja eldönteni.

2019. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem ekcéma van a herezacsko es a combom közt a hajlatban évek ota..nem tudom mitöl,börgyogyász se,,irt fel évekig szteroidos kenöcsöt,az 1 nap alatt elmulasztja a tuneteket,most mar annyira elvékonyodott a bör a krémtöl,hogy nem hasznalhatom..szteroid sose jo..kicsit megvakarom es véres nedvedzö lesz a böröm napokig...semmi nem jo rá,mindent kiprobáltam amit lehetett...egyutt kell élnem vele.az ekcéma nem gyogyul soha csak tunetmentes lehet..utalom de ez van
2019. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!