Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérv lehet ez?

Lágyéksérv lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Viszonylag sportos életmódott éltem egésszen 29 éves koromig amikor az egyik foci edzésen talán jobban megerőltettem magam..


Többször voltam korházba de nem mondtak rá semmit.


Panaszaim:


Bal oldali lágyéknál ha az újjaimmal benyúlok akkor érzek egy szövet darabot amit oasze vissza tudok bent nyomogatni , érzésre ez kb olyen 4x4 cm es lehet , ezzel egyidejüleg a bal oldali alhasamtól egésszen a bal oldali heréig tattó sugárzó fájdalom van ha elkezdem megerőltetni magam valamilyen sport al.


Sajnos azért nem tudok semmit mert voltam hasi ultrahangon is de nem mondtak semmit viszont nekem ez nagyon serv nek tunik...


1.5 éve teljesen abba kellet hagyni a sportot mert azon a részen fáj



2019. szept. 22. 09:08
 1/2 anarchy666 ***** válasza:
Menj el sebeszeti szakrendelésre. Ha sérved van, ott biztosan kiderül.
2019. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha sérved van,álló helyzetben a bél kinyomja hasfalat,dudorodás látszódik. Ha nagyobb,a repedésen keresztül a bél lecsúszik a zacsiba,és nagy telt zsacsid lesz .A belet vissza kell nyomkodni .

Mindegy hogy mi van,ki kell vizsgáltatni.

A sebész majd újból elküldhet ultra hangra

2019. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!