Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen levő (makk pereme)...

Péniszen levő (makk pereme) PPP-t lehet kauterizálni házilag? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából erre specializálódott dokihoz kellene menni, de lehet megpróbálkoznék vele saját magam. Van ilyen kis elektromos készülékem mint egy toll aminek a vége felizzik, lényegében éget. Ez a futószemölcsöt -ami a nyakon is szokott lenni- eltávolítja vagyis erre hivatott. Egy kis pöttyön kipróbálnám, hülyeség? Nem esnék neki az egésznek csak egy kis pöttyöt, el e tűnik, hogyan és mennyi idő alatt gyógyul. Ha jó akkor megcsinálnám az egészet. Most ez igazából hasonló bőrkinövés mint egy futószemölcs, nem? Egyébként ezeket általában nem tanácsos piszkálni? Az ilyen nem tud elrkosodni, nem? Mert anyajegy eltávolításnál hallani olyat. Köszi a válaszokat előre is.

#pénisz #makk #pearly penis papule
2019. szept. 22. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:

szerintem a doki is ilyen eszközzel távolíthatja el véleményem szerint. égetni.

nem fagyassza..

2019. szept. 22. 14:52
 2/6 A kérdező kommentje:
2019. szept. 22. 14:57
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Ne szórakozz vele! Bízd az orvosra!

Az anyajegy nem az eltávolításra reagál elrákosodással, hanem már eleve az volt.

2019. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem ajánlom a magán akciódat !

A PPP nem betegség .

2019. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is próbálkoztam az eltüntetésével, de rájöttem, hogy senkit nem érdekel rajtam kívül :D Ne foglalkozz vele
2019. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi utolsó! :) amúgy igaz

nem is annyira csúnya csak ugye bevettem a fejembe..

de lehet kinővöm

2019. szept. 24. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!