Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom és a fitymám is...

A makkom és a fitymám is hirtelen száradt ki, mitől lehet? Lent (talán) fontos részletek. SOS

Figyelt kérdés

Az van hogy reggel mikor elmentem otthonról még semmi baja nem volt. Voltam páromnál, de semmi nem történt, viszont hogy hazaértem letusoltam és ágyba feküdtem enyhe merevedési miatt vettem észre mert elkezdett húzódni a fitymám és fájt. Kicsit mintha össze is szűkült volna nehezen húztam hátra, S ekkor azt láttam hogy mint amikor nagyon kiszárad a bőr olyan a makkom?

Esetleg testápolóval a makkomat is bekenhetem? Lehet hogy a ventillátortól száradt ki hirtelen? Csak mert megy egy a lábamnál és pucér vagyok.



2019. szept. 10. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem lepra, igen az, ne, ne küldj képet! :D
2019. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gomba. Canesten megoldja.
2019. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért kell trollkodni?... Komolyan kérdeztem... Soha sem volt ilyen.. és még szerintem 19 évesen még fiatal vagyok ahhoz hogy ilyen történjen ha semmi se volt... Senkivel nem szexeltem így fertőzés nem valószínű. Legalább 3napja nem volt szexuális érintkezésem. Így a fertőzés szinte kizárva...
2019. szept. 10. 21:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem viszket vagy fáj, csak néha, de szerintem azt már beképzelem... Mert olvastam róla, de míg nem olvastam hogy ha fáj és viszket is ilyen még olyan nagy bajom lehet nem is érzetem se fájdalmat se viszketést.. szóval valószínűleg ezt csak beképzelem.
2019. szept. 10. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy gombas fertőzést simán osszeszedsz szex nélkül.
2019. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem... Köszönöm a választ. De csak úgy hirtelen megjelenik...? És akkor tényleg Canesten kell rá?
2019. szept. 10. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Megfogtál valamit, megfogtad a kukacodat ennyi az egész. Mielőbb kend be, mert egyre rosszabb lesz.
2019. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Na, leesett már? :D
2019. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!