Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor egy kicsit "megnyomom"...

Amikor egy kicsit "megnyomom" a heréimet akkor érzékenyek (lehet hogy túl érzékenyek), mitől van ez? Van amikor egy nagyon kicsi "ütéstől" is.

Figyelt kérdés

A kérdésemet ne értsétek félre, nem ütögetem és nyomogatom a heréimet, de nemrégen volt a suliban egy szemléltető film, amelyben bemutatták a hererák tüneteit, megmutatták hogyan kell átvizsgálni a heréket, hogy megtudjam hogy van-e hererákom, átvizsgáltam, nem találtam semmit, csak a mellékherémet. Az egyik herém lentebb van mint a másik, és nagyobb is. Csak normális válaszokat szeretnék!


14/F


2010. júl. 15. 17:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és egyik tünetem sincsen a hererákból, tehát nincs másabb hangom, hereduzzadásom,nehezebb nyelés (mert ez is benne volt) csak kicsit aggódok.
2010. júl. 15. 17:25
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen.
2010. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17:30


Köszönöm a válaszod, megnyugodtam. De neked is ennyire érzékenyek?


17:28


Köszönöm az értelmes válaszodat.

2010. júl. 15. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja. Ha nyomod fáj.
2010. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eléggé érzékeny. néha pl ha az alsógatya rosszul ér hozzá, az is fáj. és ez így megy már kábé 5 éve (vagy régebben) de semmi bajom nincs. (remélem)
2010. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha finoman nyomkodod, masszírozod az jó, ha durvábban az kellemetlen (bár van aki azt élvezi ha tökön rúgják)

magadnak kell kitapasztalnod a mértéket, mi az ami élvezetes és mi az ami már nem

az egyik here mindenkinél lejjebb van, általában a bal, de van akinél a jobb

az ha az egyik kicsit nagyobb mint a másik, azzal sincs semmi baj

2010. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!