Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől hámlik a makkom még...

Mitől hámlik a makkom még ezek után is?

Figyelt kérdés

Kb egy masfel honapja vettem eszre hogy a makkom peremetol felfele iranyuloan hamlik foltokban a makkom. Viszket de nem eszeveszettul. Voltam borgyogyasznal haromszor vele, kaptam Nitzoral kenocsot h lehet h sarjadzo gomba... nem mulaszotta el .

Nemi betegsegek is lettek nezve.

Egyszer jott ki egy bakterium a hugycsovembol, de az ki lett irtva antibiotikummal.


Mindenmentes intim mosoval mosom es ma rnem kenem semmivel. Korabban is voltak ilyen problemaim, legalabb 6 féle bőrgyogyásznal es urologusnal jartam vele azonban eredmenyes kezeles nem volt sehol.


Most mar nagyon ketsegbe vagyok esve, egyszeruen tanacstalan vagyok h mit lehetne. Hogyan lehetseges ez?


Canesten, lomexin, exoderil, betadine, neugranorman, kokuszolaj, gyogyszertari kikeveres oldar, gomba ellenes gyoogyszer ezek mind mind csak reszben vagy egyaltalan nem hatottak.


Lehet az h ez pszichesen van? Mert mar anynira rahergelem magam erre h azert nem javul?

22 eves fiu vagyok


Apro kis pottyoket is altok rajta, bar szerintem ezek minden makkon vannak normalisnak tunik, de va h ezeket is abnormalisnak latom es oylan mintha valamie lvaltozas okozna, vagy szarazsag. Multkor is uygan ezeken a helyeken hamlott mint most es azt hittem csak megujul a bor es ha lehamlik akkor oke, de sose hamlik rendesen vegig hanem a felenel kb. Megall utana eltunik majd kis ido mulva ujra elkezd hamlani.


Elnezest mindenkitol ha hosszura vagy zavarosra siekredett de mar nagyon ki vagyok ettol keszulve, kerem szepen aki tud segitseggel szolgalni, ne tartsa magaban.



2019. okt. 3. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gomba vagy vegyes fertőzés.
2019. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom te voltál-e akinek a múltkor írtam és az időm pazaroltam, de akkor megteszem ismét.

A farok gombát okozhatja a belek gombásodása is, rossz táplálkozás, magas vércukorszint ami kedvez a gombának.

Ezért nem lehet célzottan egykönnyen megválni kizárólag a farokról.

Tedd helyre a bélflórád, egyél normálisan, egyébként pszichés oka is lehet persze, az apró pöttyök meg normálisak és nincs hozzá köze.

2019. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ha tenyleges elvaltozas akkor valoszinu hogy gomba, igen.


Nem, nem nekem irtad ez tuti, nem irtam ilyet ki!

Koszi szepen.... rendben,

Vercukrom mindig normalis, verkep egy honapja lett csinaltatva nem votl drasztikus elteresem...

Ha belulrol okozna ezt a gondot a dolog akkor a kifejezetten gomba elenni gyogyszer, mert ugye azt us szedtem,

Nem kellett volna hogy megszuntesse ?

En mar ki vagyok ettol teljesen h nem mulik el semmitol...

Candida dieta szerusegre gondolsz pl?

Valakinek voltak hasonlo panaszai korabban? Mi az a konkret dolog ami hasznalt?

2019. okt. 3. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jelenleg is "küzdök", de nekem nem hámlik.


Candida diétában nem hiszek, mert baromi nehéz jól csinálni, hamar visszaüt.

Persze van alapja, de azt nem lehet egyik napról a másikra elkezdeni, én rengeteg diétás háttérrel is elbuktam nem az a megoldás. (Ellenben az étkezés normalizálása és szélsőségektől mentesítése mint pl a túlzott cukorbevitel, igen.)


Nekem pl a gyógyszer rengeteget segített de aztán visszatért a dolog pár hónappal később.

Őszintén ha neked hámlik is, én lehet más irányba gondolkoznék.

Van akinek a tej okoz bőrproblémákat, nekem is pl nagyon mitesszeres lesz az arcom tőle.


De mondom, lehet lelki oka is, ezt valamennyire neked kell tudni.


Vagy régen mikor a rokonoknál nyaraltam mindig kisebesedett az egyik lábújjam a víztől, de itthon mindig elmúlt, ott meg visszatért.


Esetleg tudom javasolni a vitaminhiányt, pl vas azt hiszem az is okozhat ilyet, esetleg kalcium hiány.

De mindenképp kérdéses mennyire étkezel egészségesen, nincs-e valami szélsőség?


Valaki azt írta itt a múltkor, gombaölős hintőpor is segít, elvileg az az alapja, nekem nem jött be de nálam tudom más az oka, esetleg neked egy kört megérhet.

Azt mondta, ha egész nap szárazon tartod a makkod ezzel a hintőporral, az az alapja.


Aztán azt hiszem a gluténérzékenység is okozhat fura bőrtüneteket.


De legyünk őszinték, a lista végtelen.

Esetleg gondold át, történt-e veled bármi abban az időszakban mikor ez kialakult.

Akár lelki, akár életmódbeli változás.

2019. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!