Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogy 18 évesen...

Az normális hogy 18 évesen ugyanolyan a bajszom mint két évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

16 évesen kezdett nőni a bajszom és a 'szakállam'. Azért van idézőjelbe mivel pár halvány vékony szál nőtt csak ki tehát alig erősebb mint a babák szőre.

És tökre furcsa hogy most is ugyanolyan 18 évesen, minimálisan egy nagyon picivel erősebb. De ezt úgy tudnám leírni hogy az allamon semmi nincs, fehér szal van egy pár szerintem egy kezemen megszamolom mennyi. Az arcom oldalsó részén szintén halvány fehér pihés szálak itt már picit hosszabb, de csak közelről észrevehető szálak. És a bajszomnál pedig olyan hogy kb 2 havonta borotválom le, nő kb 1 hétig és utána megall a növekedés ugyanazon a hosszúságon mint amilyen előtte volt

Lesz rá esély hogy valaha rendes arcszorzetem lesz. Ha ez számít valamit testileg súlyban és magassagban is később nőttem jelenleg 72 kg vagyok 182cm. Édesapam elég szőrös és dús az arcszorzete.

Ja és amit még furcsállok az az hogy más testreszemen viszont van szőr, elég erős pl az egész lábamon, honaljamon és még a hátam legalsó része is picit szoros.

A mellkasomon csak fehér szálak vannak kb ugyanaz mint az államnal. És a köldököm alatt mostanában kezdett el erősödni de csak közelről észrevehető hogy ott szőrös a hasam



2019. okt. 9. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ, hogy fiú vagy lány vagy
2019. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz eldönteni,hogy fiúról van szó.

Még nem végleges a kialakul szőrzeted .

2019. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 18-19 èves korodra nem indul be, akkor max vmi nagyon gyenge kis vmid lehet saját példámból kiindulva. 18 éves koromra lett bajszom, meg megszőrösödött az állam és ennyi. Ez kitartott 27 éves koromig semmi változás. Apám és öcsém is már szőrös volt, szóval az nem jelent semmit. Anúgy jó testalkatú izmos ember vagyok. Aztán meguntam és vettem minoxidillt. Egy hónap után beindult tőle a dolog, már talán van olyan mint egy más 20 évesé. Ès eddig a 6 hónapos adag fele fogyott el.
2019. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Úgysetudodkivagyok válasza:

Utólsóra ne hallgass, egyáltalán nem kell kemény arcszörzeted legyen 18 éves korodra,vannak akiknek 50 éves korukban keményedik meg.

Ha esetleg ajánlhatok valamit: ha mindenféle csodaszer nélkül gyorsabb eredményt akarsz,kezdj el erősítő edzést bevinni az életedbe,a tesztoszteron nagyban meghatározza a szőrzet növekedési folyamatát

2020. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, nyomom a kondit 1 éve . Azóta már 80kg lettem, 80kg-val szériázok fekvenyomásba, 170-et húzok fel, 110-be 8-at guggolok.

Egy picit változott azóta a szőrzet, baszomat továbbra sem kell borotválni csak havonta.. Az államon és oldalt pedig hetente nyirom már nullásgéppel :D

2020. aug. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!