Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kényes téma, lehetséges hogy...

Kényes téma, lehetséges hogy anális sex miatt kaphattam valami baktériumot ami bennem tünetmentes de ha tovább adom a partnernek ő rajta kijön? 23 F

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom annak már 4 éve hogy 1szer kipróbáltam az akkori párommal, de most mikor együtt voltam egy lánnyal másnapra valami nem volt jó nála elment nőgyógyhoz és azt mondták lehet miattam van mert hordozok valamit amit bennem semmit nem csinál de nála lehet , majd urulógus megmondja? oda amugy vizelet vagy ondó minta kell a helyszínen ? mert ha miattam van ha nem jó lenne tudni
2019. okt. 16. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem okozna nálad is tünetet ha lenne.
2019. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán van olyan, hogy a férfi tünetmentes vírushordozó, igen. Ilyenkor téged is kezelni kell, mert különben újra meg újra összefertőzöd szegényt.
2019. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Bőr- és nemibeteg-gondozóba menj(etek el mindketten), ott csinálnak mintát és tenyésztést!
2019. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!