Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apro pici piros pottyok...

Apro pici piros pottyok jelentek meg a makkomon illetve a belsofitymamon mi lehet ez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Tobb pici piros tuhegyni potty jelent meg a makkomon kb5-10db es ha jol latom a belsofitymamon is,ma delutan onkielegitettem kb 4korul ekkor meg nem tunt fel hogy ilyen lett volna szoval nemreg johettek ki.

Nem viszket,nem faj ha nem megyek el wc-re es huzom hatra szerintem fel sem tunik,nagyon aggaszt mi lehet ez?

Gombarol olvastam hogy kedvelik a meleg nyirkos helyet igy most hatrahuztam a fitymam hatha az,szoval most szabadon van a makkom igy hagyom egesz ejszakara.(remelem nem csinalok ezzel nagyobb kart).

Otletek hogy mi lehet?

szexualis eletet nem elek es furdoben sem jartam szoval ez kilove.



2019. okt. 24. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom az szamit-e hogy mandulagyulladasom van igy antibiotikum kuran vagyok lehet ennek koze a dologhoz?
2019. okt. 24. 20:33
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó ötlet éjszakára a makkot védtelen hagyni .

Kiszáradhat a felülete,akár be is repedezhet,holnap meg azt kérdezed most mi tegyek . A piros pöttyök nagyon sok minden miatt lehetnek,mire ezt az orvos kivizsgálná,már el is tűntek .

2019. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár gyógyszer mellékhatása is lehet .
2019. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szoval akkor visszahuzzam eredeti allapotaba?

Gyogyszer mellekhatasa?Mit tegyek vele?

2019. okt. 24. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggaszt, mutasd meg egy szakembernek!
2019. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek mindenkepp de addig is jo lenne valamit tudni hogy megis mitol lehet,hatha jart mas is igy.
2019. okt. 24. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellékhatása miatt gombás fertőzésed lett a makkodon. Menj bőrgyógyászhoz, és neki is mond el az antibiotikum szedését. De próbálkozhatsz gombásodás elleni kenőccsel is és ha 3-4 nap után nem javulna akkor menj el orvoshoz.
2019. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!