Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég, ha csak az orvos által...

Elég, ha csak az orvos által felírt krémet alkalmazom a makkomra a gyulladás kezelésére?

Figyelt kérdés

Van egy gyulladás szerű problémám a makkomnál. Balanoposthitis a diagnózis.


A glans összefüggően hyperaemias, dorsalisan kb. 10x1 mm-es területen nedvedző erosio látható.


Terápia: naponta kétszer kamillás lemosás, Phlogosan naponta 2X külsőleg.


A problémám az, hogy kényszerbeteg vagyok. Röviden ez azt takarja nálam, hogy félek a fertőzésektől, kórosan tisztálkodom emiatt. A tisztálkodás alatt azt is értsd, hogy a szappant is nagyon sokáig mosom le magamról, mert attól is félek. Szóval eléggé ördögi kör. Nagyon sok szappant használok és nagyon sokáig mosom le. És az orvos a mostani problémámra azt mondta, hogy langyos kamilla teába lógassam bele a nemi szervem, a makkom és utána töröljem meg, de ne törölközővel, hanem valami mással, törlőkendővel. Ezt se nagyon értettem, majd utána használjam a Phlogosan krémet. Mivel a makkomat különösen féltem, azt különösen sokáig szoktam lemosni szappanozás után, meg tényleg azt féltem a legjobban a farkammal együtt, ezért nem merem azt megcsinálni, hogy kamillába belelógatom, mert hiába mosom el a poharat, az edényt, szerintem nem természetes ilyen dolgokba beletenni a nemi szervet. Kényszerbeteg vagyok tudom, de ki tudja. Szóval nem lenne elég csak ez a krém? Sosem hallottam még ilyet, hogy kamillateába teszik a nemi szervet úgy, hogy a fityma fel van rajta húzva, tehát a makkot teszik bele. Empátiát kérnék és normális válaszokat, mert tényleg tartok ettől és mondom kényszerbeteg vagyok.



#nemi szerv #gyulladás #urológia #makk #kammillázás #Phlogosan krém
2019. okt. 28. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél eldobható poharakat, és egy használat után eldobod. A kamillatea jó, mert hámosít, meg gyulladást is csökkent.
2019. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is. Fejezd be a nemi szerved túlzott szappanozását,mosását! A nemi szerven is vannak faggyúmirigyek,amiknek az a céljuk,hogy védőréteggel vonják be azt. A túlzott tisztálkodással ezt a védőréteget sérted meg,ami gyulladáshoz vezet. Elég naponta 1x rövid ideig mosnod. Van szexuális partnered? Ha van ,akkor akár gombásodás is szóba jöhet nála,ami neked okoz panaszokat,ezért őt is el kell küldeni orvoshoz.
2019. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs szexpartnerem.
2019. okt. 28. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A kamillával pedig óvatosan,mert szárít! Törölköző helyett pedig papírtörölközőt kéne használnod,mert azt eldobhatod, vagy a törölközőt csak 1x használni!
2019. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orvos mondta, hogy kamillázzam először. Amúgy igen, mondta, hogy ne törölköző legyen. Papírtörlőt nem akarok, de vannak ilyen vattaszerű dolgok. Nem vatta, hanem ilyen kör alakú valami. Nem ragad annyira, mint a vatta.
2019. okt. 28. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az arclemosókhoz való vatta.
2019. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!