Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » MI lehet? A péniszemen 1 hete...

MI lehet? A péniszemen 1 hete jött ki egy pattanás szerű nagy dudor! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már megpróbáltam kinyomni,csak az a baj,hogy fáj:S Már amúgy jött belőle egy kcisi pattanás szerűség.Mit csináljak?Félek nagyon,mert utánanéztem és lehet daganat is!15 éves vagyok!
2010. júl. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet daganat. Az pattanás.
2010. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen... várj még, aztán egyik fürdésnél amikor amugy is jobban felpuhul, nyomd ki teljesen.
2010. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Azt nagyon nem kéne nyomkodni!!!

Inkább kend be fertőtlenítő 6ású, gyulladáscsökkentőt tartalmazó kenőccsel, (pl. Betadine, Tetran), és NE PISZKÁLD, NE NYOMOGASD, akkor se, ha az érzetre kellemetlen!!!


Az arcodon ill. BÁRHOL, AHOL PATTANÁS, KELÉS, AKNÉ,... stb. van, AZT SE PISZKÁLD!!!



Ha mégis megnyomtad, nyomogattad, azután rögtön keféld ki alaposan a körmeidet szappannal/tusfürdővel ill. Betadine-nel, mert ha már hozzáértél a pattanáshoz, a benne lévő bacikat a körmeid alatt átviheted vmely más egészséges testfelületedre, ahol nagy vszséggel újabb fertőzést, tüneteket fog okozni, kialakítani, azt meg glom nem szeretnéd, ill. szeretnéd megelőzni, igaz?


Akkor ne nyomogasd, kend be, akár fedd le ragtapasszal, és ne nyúlj hozzá, ill. használd a körömkefét!


Üdv: EE

2010. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy még nem repedt ki a bőr,hogy ki lehessen nyomni!
2010. júl. 18. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

BaszQi, mondom, hogy NE PISZKÁLD!!! :-O

Kend be, majd fedd/ragaszd le!

2010. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!