Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Oltozoben zuhanyzas csapattal,...

Oltozoben zuhanyzas csapattal, szerintetek is ciki az alabbi tortenet? (Reszletek lent)

Figyelt kérdés

Csapatsportrol van szo , edzes utan altalban mindenki lezuhanyzik. En egyaltalan nem borotvalkozom ott lent es valaki viccesen tett ra egy megjegyzest. Majd egy masik valaki is hogy "xy-nak mekkora dzsungel van".


Aki sportol naluk mindenki borotvalja ott lent vagy ciki ha valaki full meghagyja?



2019. okt. 29. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Elég prímitívek a csapattársaid.

Legközelebb közöl velük, hogy nincs törvény arról, hogy lent is borotválni kell. Hígiénikus meg nem attól lesz az ember, mert csupasz vagy sem..

Vagy közölheted velük.. hogy drágáim, a szexpartnerem teljesen odavan érte.. hülye leszek birksorba állni és csupaszítani..

2019. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ha te is sportolsz akkor nalatok hogyan vannak ezzel a dologgal?

Koszi a valaszt amugy!

2019. okt. 29. 21:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is dzsungel van ott alul és melóhelyen kapok beszólásokat de nem zavar
2019. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Es neked miket mondtak?:D
2019. okt. 29. 21:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Te, figyelj már ide, tudod milyenek a fiúk, nem? Valamibe úgyis bele kell kötni, valakit úgyis ki kell ott kezdeni, édes mindegy, mit találnak ki éppen, szóval ezt nem úszod meg. Tehát ne arra koncentrálj, hogy mit találtak maguknak, mert lényegtelen, ha meg csupasz lennél, hát találtak volna mást: kicsi az izéd vagy túl nagy vagy görbe vagy anyám kínja...


Nem járok ilyen sportcsapatba, szóval erről én nem nyilatkozok, de amúgy én is abba a táborba tartozok, aki elég sok helyen szőrtelenít, mert túlságosan szőrös lennék, nem szeretem. De soha eszembe nem jutna másba ilyen téren belekötni. Szerintem ma, 2019-ben még mindig nagyobb eséllyel kötnek bele olyanba, aki bárhol csupasz, mint aki sehol sem. Le6uziznak, leköcsögöznek, lecsigáznak, aztán jönnek a bölcsességek, hogy egy férfi márpedig szőrös. Tehát a fordítottjával sem járnál jobban átlag helyeken. Átmész egy másik csapathoz, mindjárt más a flúgjuk.


Szóval nem ciki. Nekem meg az volt, hogy a télen felszaladt egy tízes, aztán néhány barátom öltözőben megjegyezte, "xy-nak mekkora hasa meg hátsója van". Mondom, megtalálják mivel kezdjenek ki. :D

2019. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyszer egy teremnyi sporttárs előtt cikizett ki az egyik előadó, hogy nekem mekkora "hónaljkutyám" van. Volt is nagy nevetés, és zavarban voltam, de aztán eszembe jutott, hogy "a hónaljkutya még mindig egészségesebb és férfiasabb mint a csupaszcsiga!". :)

Ennyi.

2019. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Én nőként szólok hozzá.

Én sokkal jobban szeretem azokat a férfiakat akik nem csupaszok.

Nőként mi is kitárgyljuk ezt a barátnőimmel, és ha azt mondom, hogy 20 nőből 17 szereti ha van, és csak 3 esküszik a csupaszságra..

Nőként más a helyzet, mert mi nők másképp viszonyulunk a testünkhöz. Engem személy szerint a hideg rá egy csupasz pasastól.

Szóval ne keseredj, te nyerőbb vagy..

25/N

2019. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 2019 ben ciki.nem kell leborotválni,de hajvago géppel le kell tolni,,esztétikusabb is,higénikusabb is,es a seggszört is le kell tolni..nem marad rajta a szarcsimbok
2019. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretném, hogy a barátom borotválja. a hónalját szokta, az jobb szőrtelenül. ott lent viszont úgy szeretem, ahogy van, nem tetszene, ha csupasz lenne. így férfiasabb. eleinte borotválta, de megkértem, hogy szokjon le róla. majd kiugrott a bőréből, annyira örült ennek a kérésnek :D

28/L

2019. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezz vissza,ez téged vagy benneteket ez miért zavar ?
2019. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!