Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ciki olvasni? Részletek...

Miért ciki olvasni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Hobbim az olvasás, nagyon szeretem. Az iskolába is viszek magammal könyvet, ott is olvasok. Osztályomban szinte senki sem szeret olvasni, mindenki cikiz miatta. Hagyjam abba az olvasást, csak hogy másnak jó legyen? Vagy mit tegyek? 12/L
2012. aug. 30. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, eszedbe ne jusson abbahagyni, attól nekik nem lesz jobb, neked viszont rosszabb!

Gratulálok, olvass sokat!

2012. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvass és olvass. Általánosba nálunk is gáz volt. Annyit tettem, hogy nem vittem magammal könyvet nagyon a suliba és kész. Viszont most gimiben már annyira nem ciki, többen olvasgatnak :)
2012. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, voltam könyvmolytól kezdve minden, mert nem a pasikról beszélgettem a pi*csákkal, hanem olvastam. Valahogy jobb volt :)
2012. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Abba ne hagyd mások miatt...sőt tök jó, hogy szeretsz olvasni:) azokkal a barmokkal meg ne foglalkozz akik e-miatt cikiznek nem is értem őket:S Általános iskolában sőt végig a gimiben mindig volt nálam könyv néha még órán sunyiban is olvastam...a legjobb dolog a világon:))) Bár nekem szerencsém volt mert az osztályomban majdnem mindenki szeretett olvasni...sok könyvet koboztak el órákon a tanárok:P
2012. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Max suliba ne vigyél könyvet inkább újságot de nehogy abbahagyd :)
2012. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
meg ne próbáld abba hagyni, akik meg csesztetnek azokkal ne foglalkozz, sok az ilyen elmaradott idióta! Tudod, hogy van: Nagy az Isten állatkertje, és kevesen vagyunk benne idomárok, és alacsony a kerítés.
2012. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig arra gondolj, hogy az a sok idióta milyen élményekből marad ki, amiben neked részed van, az olvasás által. Én is ilyen voltam/vagyok, engem is cikiztek sok éven keresztül, de eszembe nem jutott lemondani a könyvekről.
2012. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most az jutott eszembe, hogy hetedikben, első nap a gimiben két óra között fogtam, és elővettem az 1984-et Orwelltől :D Fél évre elintéztem magamxD

Ne törődj vele:) Ha szeretsz olvasni, olvass. De azért ne mindig, azért élj mellette szociális életet is:D

2012. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt most verd ki a fejedből!!! Az olvasás az egyik legjobb dolog a világon! Én is imádok olvasni és volt, hogy beszóltak érte,de nem foglalkoztam velük. Inkább előálltam egy frappáns válasszal :) Amúgy meg most már egy jó ideje nem szekálnak ezzel max viccelődnek és azt mondogatják. ' Mázlista neked nincs gondod az olvasással' Szóval a lényeg. Ne hagyd magad olvass. A fagyi úgy is visszanyal ;)

15/L

2012. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is így gondolom, de nagyon rosszul esik, hogy bántanak, és kiközösítenek miatta.
2012. aug. 31. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!