Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hólyaggyulladást el lehet...

Hólyaggyulladást el lehet kapni? (véres vizelet)

Figyelt kérdés

23/Férfi -

1 órája vettem észre, hogy enyhén véreset vizelek és kicsit darabos is. Barátnőmnek kiderült, hogy gyulladása van és előtte lévő napokban lefeküdtünk többször is. Fájdalom / égő érzés van de nagyon minimális, ha nem nézek oda fel sem tűnt volna igazából. Tehát ilyen hólyaggyulladást el lehet kapni? Attól lehetnek ilyen tünetek (attól függetlenül, hogy elkaptam-e vagy valami mástól).



2019. nov. 2. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Itt nem a gyulladás a lényeg sosem, hanem ami okozza, maga a fertőzést okozó kórokozók, amelyeket nemi úton kaptál el tőle. Azt nem írod hogy mióta vannak a barátnődnek tünetei, de mindkettőtöket kezelni kell, a baj csak az hogy hétvégén max. az ügyelet van, max oda tudtok menni ezzel... mindketten! Különben oda-vissza passzolgatnátok egymásnak a fertőzést és egyikőtök sem gyógyulna meg!

Egyébként a bőr- és nemibeteg-gondozó az illetékes szakrendelés, ott foglalkoznak nemi úton átvitt betegségekkel, fertőzésekkel.

2019. nov. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Igen én is arra gondoltam hiszem baktérium okozza a gyulladást / fertőzést. És igen természetesen egy ilyennek péntek este / szombat hajnalban kell előjönnie. Szerintem elmegyek holnap az SZTK-ba urológiára. Köszi mégegyszer!
2019. nov. 2. 02:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Már pár hete panaszkodott de aztán elmúlt és azthittük, hogy csak egy ilyen 2 napos felfázás volt. De aztán rosszabb lett neki és orvoshoz ment, én ekkor még bele se gondoltam, hogy akkor akár nekem is lehet.
2019. nov. 2. 02:14
 4/4 anonim ***** válasza:

"Már pár hete panaszkodott de aztán elmúlt és azthittük, hogy csak egy ilyen 2 napos felfázás volt. De aztán rosszabb lett neki és orvoshoz ment, én ekkor még bele se gondoltam, hogy akkor akár nekem is lehet."

Hát pedig ennyire azért illene felvilágosultnak lennie aki már szexuális életet él! Az meg logikus, hogyha valami panasza van az egyiknek, szól róla a másiknak és semmi szex, amíg a helyzet nem tiszta és egyértelmű!


"Szerintem elmegyek holnap az SZTK-ba urológiára."

Azt javasoltam volna hogy csak te menj el? Ja nem! Hanem azt, hogy ti és együtt! Vagy nem indokoltam meg elég érthetően, hogy miért?

2019. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!