Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék szakadás műtét...

Fitymafék szakadás műtét nélkül be fog gyogyulni?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hete volt hogy a barátnőmmel szeretkezés közben heves mozdulat után arra lettem figyelmes hogy meg fájdult kihuztam és spriccelt belőle a vér. Nagyon meg ilyedtem be vittek a kórházba és le is fertőtlenítették azt mondták mehetek haza majd műteni kell. El telt azóta majdnem 4 hét, szépen be gyógyult. A műtéttől félek azt mondta az urulogus hogy csinal rajta egy bemetszést. De nem merem be vállalni. Ha nem vállalom el a műtétet milyen következmények lesznek?


Komoly válaszokat kérek.

Köszönöm!



2019. nov. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szarul forr össze, valószínűleg feszíteni vagy fájni fog, és egy következő megfeszítésnél (akár kisebbnél is, mint az első) megint elszakad. És akkor kezdődik az egész elölről.
2019. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyerek koromban szakadt el mert megrúgtak. Akkor csak lefertőtlenítették és ennyi volt a kórházban. Begyógyult a seb. Igazából semmi következménye nem lett
2019. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hozzányúlni, nincs vele további teendő, ha Te nem akarod. Műtéti úton megpróbálják az eredeti állapotot helyre állítani. Vagy pedig így marad, de ennek sincs semmilyen egészségügyi hátránya, maximum egy kis szépséghiba. Az előnye pedig az, hogy ha már úgyis elszakadt, többé nem fog, ha nem varrják újra össze. Tehát ha nem okoz semmiféle panaszt a lelenlegi állapot, nincs vele teendő. Én is ismerek egy srácot, aki így járt. Az orvos azt mondta, nem kell csinálni vele semmit. Nyilván látszik, de nem számít. Semmiféle hátránya nincs.
2019. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!