Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk hátsó részén egyenes...

Makk hátsó részén egyenes heg. Mivel lehet gyorsítani az eltűnését?

Figyelt kérdés

A makkom hátsó részét (nem a fitymán) keletkezett egy nyílegyenes pici vágás. (Pontosan már nem emlékszem, hogy zip-zár vagy mi húzhatta meg ott a felületet.


Gyógyulgatott szépen, de már eltelt kb. 2 hónap és még ha az ujjam végighúzom, érezni lehet egy csíkot.


Lehet valamilyen krémmel, egyébbel még kicsit gyorsítani a gyógyulását ennek?



2019. nov. 6. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Kifejezetten hegekre van a Contractubex gél. Vastag, több évtizedes, vagy akár friss műtéti hegeket is szépen helyre hoz, igaz, nem egy hét alatt, de működik.

Nekem, az arcomon, az orromnál - a szem alatti finom bőrhöz közel - volt egy több évtizedes, csúnya, kamaszkori pattanás kinyomás miatt keletkezett nagy heg.

Amikor én vettem, akkor még 800 Ft volt, később felemelték 2000 Ft körülire, de véleményem szerint meg éri még így is az árát.

2019. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!