Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szüleim a vallásra hivatkozva...

Szüleim a vallásra hivatkozva tiltják a maszturbációt, nem káros ez?

Figyelt kérdés
Egyébként se bírom ki, porbálom, de 4-5nap után már nem tudok másra gondolni és csinálnom kell ><

2019. nov. 8. 22:07
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Mintha a szívemből szólnál, de én ilyeneket nem mondhatok :(
2019. nov. 9. 15:01
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
Hol van ez leírva, hogy bűn a maszturbálás? Mire hivatkoznak?
2019. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
97%
Többen leírták, és szerintem a szüleid is tudják, hogy ha nem maszturbálsz egy idő után éjszaka álmodba úgy is ki fog ürülni. Én a helyedbe minden héten legalább egyszer az ágyba verném ki és reggel meg szólnék a szülőknek és megmutatnám a nagy foltot az ágyba, hogy megint kiürült magától, mert Te tartod amit mondanak és nem babrálod magad.
2019. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
97%
A vallást emberek hozták létre. A vallások megosztják az embereket és tévtanokat hírdetnek. Jézus a szeretetet tanította. A teremtő Isten a szeretet adja minden léleknek. A szex nem isten ajándéka, hanem a szaporodást szolgálja. A maszturbálás a szexuális vágy kielégítêsének eszköze. A szüleid vallási viselkedése nem az elfogadás és a szeretet gyakorlatát követi. Nincs igazuk, és olyan véleményt eröltetnének rád, ami lelkileg nyomaszt.
2019. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Lehet tenyleg ezt fogom tenni, amit mondtal, hogy ejszaka csinalom es a takarora megy majd, így nem tudjak meg hogy magamnak csinaltam

Csak nem lesz gyanús hogy mostanaban rendszeresen megy éjszaka? Xd

2019. nov. 14. 18:52
 26/33 anonim ***** válasza:
42%
Nem lenne egyszerűbb akkor már inkább egy zsepibe, amit kidobsz vagy wc-n lehúzol, mint minden reggelre telibe tolni az ágyadat?
2019. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Én egy heten egyre gondoltam xd
2019. nov. 14. 19:00
 28/33 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom miért kell ezt ennyire túlgondolni...
2019. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
20%
A keresztény erkölcs és a katolikus katekizmus szerint igenis bűn. Kamaszkorban ilyenkor épül ki igazán az ember öntudata, és ráébred sokmindenre, beindulnak a testi/lelki fejlődések, a szexualitás is ekkorra épül ki úgymond... ezért a kamaszoknál nem kell olyan nagy bűnként kezelni az önkielégítést. Persze le sem alacsonyíthatjuk a súlyát, mert a szexualitás nem erre lett teremtve, ilyenkor a szexuális energiák rossz irányba "vezetnek", mivel Isten azt a házasságba teremtette bele. Akkor káros igazán a maszturbáció, ha azt már-már betegesen sokszor csináljuk. A mérték érték! ;) (amúgy én 17 éves vagyok)
2019. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy nem csinálod az nem káros, mert ha ki kell jönnie akkor elélvezel álmodban.

De ha maszturbálni szeretnél akkor csináld,és ha mondják hogy ne csináld vagy kérdezik hogy csinálod-e mond azt hogy már leszoktál róla közbe meg titokban csapd ki.

2020. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!