Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mint nőknek a nőgyógyász,...

Mint nőknek a nőgyógyász, férfiaknak ki a "férfigyógyász"? (nemileg)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy hónapok óta küzdök fertőéssel, én járok nőgyógyászhoz de nem segítettek egyelőre a szerek amiket felírt, és mindig akkor újulnak ki a tüneteim ha együtt vagyok a párommal-de neki nincsen semmilyen panasza és amikor kérdeztem az orvosom hogy a páromnak nem kéne-e kezelnie magát leintett hogy nekem nem olyan fertőzésem van hogy a páromnak is kelljen. Ráadásul a páromnak is mondom de óckodik hogy elmenjen és azt se mondta hova kéne fordulni.

Tehát én arra lennék kíváncsi hogy hordoz-e bármit amivel engem visszafertőz. Gumit nem használunk, fogamzásgálót használok.


Tehát mi az a szerv sztk-ba ahova mehet ilyen esetben? Urológia? Vagy miek hívják a "férfő nőgyószászt"?


Köszi előre is!


26L


2019. nov. 10. 09:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Tehát annak ellenére hogy az orvosom azt mondta hogy neki nem kell használnia semmit- ráadásul rajta volt a gyógyszerezem amin felírt, hogy a partner egyidejű kezelése ajánlott.

Ezért nyomaszt az egész hogy mivan ha mégis ő fertőz vissza

2019. nov. 10. 09:27
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerű: ha a párod fertőz, de nem hajlandó orvoshoz menni, sem óvszert használni, akkor nincs többé szex.


Bőr- és Nemigondozó Intézet volt régen a neve, ahova kéne mennie, de ha a háziorvoshoz elmegy a panaszaival, akkor az majd elirányítja a megfelelő helyre.

2019. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Urulogia
2019. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb pasi tünetmentes. Ennyiből nem lehet megállapítani, ő fertőz-e vissza, vagy sem. De nem feltétlenül szükséges orvoshoz mennie. Ha tudod, hogy neked pl gombád van, elég, ha a barátod Canestennel kenegeti magát egy hétig. Egyébként fura az orvosod. Én akárhányszor voltam fertőzéssel dokinál, mindig írt fel kezelést a barátomnak is. Pont azért, mert tünet nélkül is lehet, hogy hordozza.
2019. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

*ódzkodik!

A legtöbb férfi tünetmentesen is fertöz.

Ezért minden esetben nekik is szükséges a kezelés és amíg nem jöttük mindketten teljesen rendbe (nálad minimum fél év problémamentesség), addig feltélten óvszert kell használni.

A párodat az urológián tudják kivizsgálni, de gyóygszer-krémet a nögyógyász is fel tudna írni. (Ha erre nem hajlandó, akkor meggondolandó egy orvsocsere!)

A pároddal meg egyszerüen közlöd, hogy ha nem kezelteti magát illetve nem használ óvszert, akkor nincs szex!

2019. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gömbicica ***** válasza:
9%

lelkileg ott melyen belul vagysz erre az egyuttletre?

én vallom és hiszem, hogy minden problémánk lelki eredetü


kialakulhatott ez a "betegség" csupán azért, mert háritanál, de nem akarsz valamiért, inkább belemész a szexbe.


Ez lehet valami régi rossz emlék is, nem feltétlenül az adott partnerrel kapcsolatos, akár a nemiséggel mint olyannal is szex nélkül, valami tapasztalás, látvány, esetlegesen terhességtől való félelem, vagy a testeddel nem vagy jó viszonyban, és ezért.


szóval érdekesen vagyunk összerakva.


fentieket tapasztaltam is sajnos. Csak én nagyon későn olvastam a lélek-betegség kapcsolatról, igy már számomra késő bánat eb gondolat a mult :(

2019. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Gyanitom, hogy a fogamzásgátló lesz a probléma. Én ugyanilyen gonddal küzdöttem, mint te, majdnem minden szex után fertőzést kaptam. Amíg nem szedtem gyógyszert soha ilyen problémám nem volt és amint abbahagytam el is múlt a baj. A nőgyógyászok sajnos szeretik tömni a nőkbe a fogamzásgátlót.
2019. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: vaaagy azért mert a pasi megfertőzte valamivel. A gyomorfekély lehet lelki eredetű, egy gombás vagy bakteriális fertőzés nem. Az influenzámat sem fogom lelki gondokhoz kötni, ha egyszerűen nem az.
2019. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!