Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok nektek nem szokott a...

Srácok nektek nem szokott a fanszőrötök helye viszketni, szúrni, meg bepirosodni?

Figyelt kérdés
Én néha leborotválom és állandóan ez van. Elég kellemetlen. Mit lehet ellene tenni?

2019. nov. 14. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Idővel hozzászokik a bőröd (vagy nem, ha túl érzékeny), ha gyakran csinálod.

Elötte puhísd fel a bőröd, aztan csináld+ utanabfertőtlenítsd és testápolózd.


B-terv: gyanta

2019. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Előtte áztatni szoktam, remélem tényleg hozzászokik. A b tervet egyelőre elvetném, mert a szemem is kiesne. :D
2019. nov. 14. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok nekem is ilyen érzékeny a bőröm mint neked ami nekem segített az a borotvahab :D méghozzá ebből is az érzékeny bőrre való, próbáld ki hátha neked is beválik.
2019. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne hidd,hogy valaha is hozzá szokik.
2019. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha szőrösen hagynád? Nem minden lány ragaszkodik az óvodás fazonú pasikhoz.
2019. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet. :) Megpróbálom habbal akkor. Eddig samponnal próbáltam. :D De hátha akkor az jó lesz.

Amúgy nyilván nem minden csaj szereti teljesen lenyírva, de addig nem tudom meg, amíg nem vagyok vele együtt legalább egyszer. Hatalmas dzsumbujt neg nem akarok rajta hagyni.

2019. nov. 14. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. :D


Egyèbként szerintem ha egy lány szeret akkor neki èdesmind1, hogy most szőrős vagy szőrtelen. A lènyeg te jól èrezd magad úgy ahogy. :)

2019. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^_^
2019. nov. 14. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Vágd le géppel egy centisre és jó az úgy.

Amelyik csaj ez miatt elhagyna , azért nem kár.

2019. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Nyilván nem hagyna el, csak lehet zavarná őt. Nekem számítana a párom véleménye.

2019. nov. 16. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!