Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak a péniszemmel?

Mit csináljak a péniszemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje már fehér pöttyök vannak a makkom alatt ami önmagában nem is lenne zavaró, mert olvastam, hogy ez természetes stb. Csak az enyémek büdösek is. Gomba lehet vagy micsoda, orvoshoz nem fordultam még, meg nem is nagyon akarok mivel még elég fiatal vagyok, ezért tudtok rá valami kenőcsöt, vagy akármit ami eltűntetné a pöttyöket és a szagot?

16F



2019. nov. 17. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

No most döntsd el kérdező,melyik válasz a jó.

Az 1 sé,vagy a 10 sé ?

Ugyan az van leirva,csak más megfogalmazásban .

Tökéletesen látszódik nem a választ pontozták,hanem a válasz íróját.Személyes ok miatt .

2019. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19%
sósavval mosd meg
2019. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 FerencAzInteligens válasza:
54%
Tesó lehet meg kellene mosni a kukkendáréd néha egyszer egy hónapban nem árt én minden nap szoktam amúgy nem árt nem tart sokáig egy 5 perc és nem leszel aid-es na puszi puszi
2019. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!