Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a péniszemmel a probléma?

Pszicho88 kérdése:

Mi a péniszemmel a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általános iskolás korom óta baj van a péniszemmel.

Össze van szűkülve a bőr rajta és nehéz felhúzni.

Pár napja be is gyúlladt és abszolút nem is tudok felhúzni annyira fáj. Egyébként a péniszemen végig megy gy halvány piros csík, mint valami gyűlladás. Nem tudom mi az, nagyon rég óta ott van már.


Voltam urológusnál vele, azt mondta semmi bajom, de nyilván nem volt szakszerű.

Köszönöm a segítséget előre is.



2018. jún. 4. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. Igen, ez a problémám. Voltam vele sebésznél, átvágta, de nem lett jobb.
2018. jún. 4. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy másik urológushoz. Ha nem javult, muszáj lesz tenni valamit.
2018. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg lelki okok miatt nőtt így a bőr gyerekkortól kezdve. Szülői elnyomás és a férfiasság elvesztése következtében alakult ez ki nálam, ahogy mindenki másnál is.


Egyébként van egy nagyon jó ötletem az elmulasztására.

Akit érdekel privátban írjon rám. :)

Túl sok az okoskodó és csak az átvágást, meg műtétet ismerik. Aki pedig egyiket sem, az meg csak képgyűjtő faszvadász, mocskos tahó, perverz.

2018. jún. 6. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem beválik az ötleted.Lehet valamilyen krém hasznos lenne.
2018. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ABCABCABC3E válasza:
Lehet késői a válasz de nekem ilyen kétszer fordult elő egyik tavaly a másik pedig most. De az fura, hogy ezt állandó betegségnek írják mivel nekem 1-2 hétig szokott tartani. Nálam általában úgy szűnik meg ha "pihentetem" és nem nagyon csinálok vele semmit.
2019. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!