Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom, és mi lehet...

MajdRájössz:) kérdése:

Mi lehet a bajom, és mi lehet a megoldás rá?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal fiú vagyok. A barátnőmmel szakítottunk fél éve, gondoltam, hogy, ha már újra szingli vagyok, nemi kapcsolatot folytatok minden olyan lánnyal, aki egy kicsit is tetszik, és könnyen kapható. Az elmúlt fél évben kb 35-40 különböző lánnyal éltem nemi életet,legtöbbször (amilyen idióta vagyok) nem is védekeztem. Kb két hete kezdődött az egész, amikoris a wc-n észre vettem, hogy piros az egész makkom,reggelre minden normális volt, így nem törődtem vele, feledésbe is merült a dolog. Aztán kb egy hete a makkomon piros "pöttyök" jelentek meg, néha enyhén viszkető érzéssel párosítva. Reggelre a combomnál lévő nyirokcsomók megdagadtak, fáj is. Gondoltam, hogy majd megoldódik ez is magától, mint a kipirosodás. Következő nap már a pénisz és köldök közti részen megjelent pár gyulladásos pattanás szerű, gondoltam a szőrtüsző gyulladt be (borotválom), majd odáig jutottam, hogy ezekből egyre több jelent meg. Az egészben az aggaszt, hogy a pénisz és köldök közötti terület jobb oldala olyan, mint, ha fel lenne telve (vízzel?!), puha tapintású, nyomásra fáj, de lehet, hogy a nyirokcsomó, vagy a begyulladt szőrtüszőnek hitt pattanás szerű közelsége miatt (gyulladásban van, közepe gennyes). Lehetséges, hogy valami gyulladás idézte elő a jobb oldalon lévő feldagadást? Vettem canestent, előtte amikor megjött az eszem, betadine-el kentem, mert canesten még nem volt itthon, időm pedig nem volt gyógyszertárba menni. Ma végre volt időm rá, és egy napja használom. Nagyon remélem, hogy megoldja majd a problémám. Szerintetek mi okozhatta, okozhatja ezt az egészet, nemi betegség lenne, vagy valami egészen más? Köszi előre is a normális válaszokat!



2019. nov. 23. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos megmondja, erre képezték ki és számos módszere, eszköze van hogy megvizsgáljon. Itt csak távdiagnosztizálni lehet látatlanban, laikusok által.
2019. nov. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen.... az eszetlenség és a felelőtlen promiszkuitás átka a nemi betegségek és az std. És amilyen szerencsétlen vagy, szombatra virrad, azaz nincs ma semmilyen ambuláns szakrendelés.


Hétfőn irány a bőr- és nemibeteg-gondozó, benne is van a nevében, hogy ők foglalkoznak a nemi úton terjedő betegségekkel, fertőzésekkel is. A Canestent hagyd abba, csak elnyomod vele a tüneteket, így félrediagnosztizálhat az orvos! A legrosszabb, amit tehetsz ennyi sütnivalóval ezek után, ha öncélúan kezded kezelni magad! Nyugi! Majd az orvos megmondja! Menj el és vizsgáltasd ki magad hétfőn!


A következő lépés még az is, hogy csináltass egy anonim HIV-tesztet is! Igen, HIV-tesztet!

A nemi fertőzöttségedről az ÖSSZES nemi partneredet haladéktalanul tájékoztasd, és mondd nekik, hogy mihamarabb vizsgáltassák ki ők is magukat nemi betegségekre, mertha nem is okoz náluk tüneteket egy lehetséges betegség attól még tünetmentesen is lappanghat és fertőzhet bennük, és biztos lehetsz benne, hogy ezt a szép kis "ajándékot" valamelyikőjüktől kaptad ajándékba, hálából, hogy annyi eszed nem volt, hogy védekezz!

Tehát szólj nekik, minél hamarabb, az összesnek! Ha ezt elmulasztod, jogilag felelősségre vonható leszel, és ha valamelyik lánynak ebből komolyabb baja lesz, miközben te tudtad, hogy esetleg tetőled kaphatta és mégsem szóltál neki, szép kis feljelentésekre számíthatsz, nem beszélve a hozzátartozóik haragjáról!

2019. nov. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia,


Valószínűleg Chlamydia-t szedtél össze. Antibiotikumos kezeléssel könnyen gyógyítható, a canesten ebben az esetben felejtős. Orvoshoz kell menned mihamarabb.


Üdv,

2019. nov. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!