Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem lenne? Mi a...

Fitymaszűkületem lenne? Mi a megoldás? Infók lent!

Figyelt kérdés

Amikor a péniszem nyugalmi állapotban van akkor minden erőltetés vagy fájdalom nélkül teljesen hátrahúzható. De amikor izgalmi állapotban van akkor nem teljesen (csak a makk aljáig) tudom fájdalom nélkül hatrahúzni. Ha tovább próbálom húzni akkor kicsit kellemetlen érzés de kibírható.

Szóval nem tudom hogy ez baj-e vagy nem kell vele foglalkozni, ha esetleg tudna valaki valamilyen otthoni kezelést (ha kell) ajanlani. Köszönöm a válaszokat előre is!



#fitymaszűkület #pénisz egészség
2019. aug. 31. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyhe szűkület vagy a féked rövidsége is okozhatja. Miért nem mész urológushoz?
2019. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg urológussal. Nem kell félni nem fogja egyből megnyirbálni. Előbb ránéz, aztán felvilágosít a teendőkről. Valószínűleg rövid a féked (nagyon gyakori jelenség) amin lehet állítani kell, másképp szex/maszti közben elszakadhat. Mindenesetre ha körülmetélést javasolna akkor nézesd meg más dokival is, mert azt nem akarod te magadnak.
2019. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!