Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előre bejelentés nélkül, csak...

Előre bejelentés nélkül, csak egy szimpla nemi szervi vizsgálatra (ez alatt azt értem, hogy elmegyek, hogy az orvos megnézze minden rendben van odalent), hogy lehet elmenni?

Figyelt kérdés
Lehet butaságot kérdezek, de nem gyakran járok urulógiára, és mivel már benne vagyok a korban, (18 elmúltam), és barátnőm van, így elhatároztam, hogy megnézettetem magam, hogy nincs-e semmi baj. Viszont ezt nem tudom ilyenkor hogy működik. Valaki segítene?

2019. dec. 16. 16:37
 1/6 anonim válasza:
41%
"Benne vagyok a korban. 18 vagok" BRUHHAAHHAA BRUHHAAHHAA. XD
2019. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Azt neked kell tudni 18 éves kor felett, hogy minden rendben van e ott lent. Ezek szerint nincs minden rendbe? Ha pedig azt szeretnéd hogy a barátnődnek se legyen baja az együttlétből akkor nemi beteg szűrésre menj urológia helyett!
2019. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Előre bejelentés nélkül" hogyan gondolod? Az orvosokhoz időpontot kell kérni. Nem is értelek.
2019. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az akadálya a bejelentkezésnek?? Egyébként 12-15 ezerért bármelyik urológus megnézi neked magánrendelésen és nem kell várakozni.
2019. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Urológián ingyen is megnézik,be kell jelentkezni,érkezési sorrend van . 1 általános urológiai szűrést kérnék,ennyi.
2019. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2019. dec. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!