Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miután megborotválkozok? (lent)

Miután megborotválkozok? (lent)

Figyelt kérdés

Miután megborotválkozok a számkörül olyan mintha ragadna a bőröm hiába mosom le stb olyan mintha olvadt cukor lenne rajta mitől lehet?


16/F


2010. júl. 20. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő borotvahabot használsz? Arra gondolok, hogy talán hámsérülést okoz a borotvád és az nedvedzik egy kicsit. Próbálj meg borotvazselét használni, létezik érzékeny bőrre.

Esetleg próbálj meg egy másik borotvát. Ajánlom a Gilette 3 pengés eldobhatót aloe verás csíkkal. DM-ben kapsz 1000,-Ft körül 6 db-ot. Az nekem több, mint 2 hónapig elég, pedig erős a szakállam.

2010. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jelentem, én még így nem jártam.
2010. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.köszi

2.pihenny!:D

2010. júl. 20. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, nekem is ez van :)
2010. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még csak géppel, borotvagéppel borotválkoztam és nekem is ilyen szokott lenni. Kb:. 3-4 nap alatt elmúlott.
2010. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!