Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ez az általánosan...

Miért ez az általánosan javasolt körülmetélési stílus?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van sokfajta. Ilyen és ehhez hasonló képekkel példáloznak az ezt a témát vizsgáló oldalak.

Ez a fajta tetszik nekem is legjobban.


LINK: [link]



2019. dec. 17. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Miért metélteted magad?
2019. dec. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Makk alatti vagas kozvetlenul? Nekem kicsit lejebb van es jo feszes
2019. dec. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gyula1971 ***** válasza:
Nem tudtam a képet megnézni +18-ra kattintva sem adta be.
2019. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beadja pedig.
2019. dec. 18. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért?

Mert a körülmetélés kb ugyanolyan elavult és barbár dolog,mint az érvágás. Ergo :maga a műtét is értelmetlen, nem számít hogyan csinálják.

2020. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is lejebb van a vágá
2020. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez angolul a low and tight, azaz feszes es alacsony korulmeteles. Ezt tobbnyire felnotteknel hasznaljak, mert a megmaradt belso fityma neha felpuffad a gyogyulas soran.


Masik elonye, hogy ernyedten a vagas a makk pereme alatt rejtve marad.


Harmadik elonye, hogy igy jobban ved a HIVtol, mivel a belso fityma lemezen vannak azok a sejtek, amelyek fogekonyabba tesznek a fertozesre.


***


Hatranya, hogy a belso fitymaban tobb idegvegzodes van, tehat elvileg azok a korulmetelt ferfiak tobbet ereznek, akiknek a vagas magasabbra kerult. Persze ez relativ es attol is fugg, hogy pubertas elott vagy utan tortent-e a mutet.


Bocs a tul sok reszletert. Nem vagyok meleg, de tanulmanyoztam ezt a mutetet, ha mar ketszer is at kellett esnem rajta.

2020. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!