Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélési alvási gondok?

Körülmetélési alvási gondok?

Figyelt kérdés
1 napja metéltek körül és vágták el a fityma féket és nem tudok aludni nem tufok le feküdni ugyanis nagyon érzékeny nem merrtem gézel be kötni mert félek jelenleg is probálok elaludni egy fotelben ülve.kérlek segítsetek szenvedek!?

2012. okt. 5. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Most akkor mondjam azt, hogy talán nem ártott volna műtét előtt körültekintőbben tájékozódni előre, mit és hogyan csinálj, ha majd meg leszel műtve...? Vagy hogy miért kellett egyáltalán körülmetéltetned magad, ha ennyire nem bírod elviselni a fedetlenséget, amikor nagy valószínűséggel számos más lehetőség is biztosan lett volna, mint a körülmetélés...?


Ó istenem... ezt a felelőtlenséget... Mindig utána kapkodnak, miután már megcsinálták a bajt, ahelyett, hogy megelőznék azt... o.O

2012. okt. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Géz helyett valami sűrűbb szövetbe tekerd be óvatosan, és alváshoz meg a magzati pozíció az esélyes. Az első három nap kemény, de aztán már nem vészes.
2012. okt. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Körülmetélés után sajnos természetes, hogy napokig fájhat, sőt, ha begyógyul, utána is jó darabig érzékeny lesz a makkod, mivel hozzá kell szoknia a fedetlenséghez, külső hatásokhoz. Amíg meg nem edződik kényelmetlen lesz.

Műtét utáni napokban ezen fájdalomcsillapítóval segíthetsz, és lehet, hogy mégis jobb lenne bekötni éjjelre, mert a kötés fixen rajta van, a takaró viszont súrlódik hozzá.

2012. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én gézzel bekötöttem , majd utána simán elbírtam aludni :D CSak jó vastagon tekerd körbe :D.
2012. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!