Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi van a péniszemmel? Segítség!

Mi van a péniszemmel? Segítség!

Figyelt kérdés

Ilyen biothanic therapy samponnal mostam hajat, és reggel vettem észre hogy a péniszemen a bőr megduzzadt, nem mostam ki arról a tájékról rendesen mert még habos volt meg éreztem rajta. Pisiléskor kicsit fájt de már nem.

Megijedtem kicsit, mennyi idő míg magától elmúlik? Mivel kenegessem esetleg?


2019. dec. 17. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell kenegetni, majd lepottyan magától. Nagyon veszélyes ez a sampon.
2019. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Emberre veszélyes samponokat nem hozhatnak forgalomba .

Biztos nem attól volt .Te írod ,hogy már kevésbé fáj.

2019. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
2 es ként nem az 1 es válaszoló vagyok .
2019. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jézusom, mi az hogy lepottyan?


Én allergiás reakcióra tippelek, és nem akarom elkiabálni, talán nem néz ki olyan csúnyán mint kora reggel, remélem teljesen olyan lesz mint azelőtt.

2019. dec. 17. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan lesz.
2019. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez itt a lepontozós kategória ?
2019. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fotozd le kuldd el
2019. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy hangzik, mint egy allergiás reakció, főleg, ha sok maradt azon a környéken a samponból, nem öblítetted le rendesen. Erre figyelj máskor. Remélem azóta lemostad. Ha 2-3 nap alatt nem javul, akkor viszont fordulj bőrgyógyászhoz, biztos, ami biztos. Ha másutt, mondjuk a karodon lenne ilyen, akkor nyugodtan várhatnál egy hetet is, de kritikus helyen jobb az óvatosság.
2019. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ez itt a lepontozós kategória ?"


Ez olyan, hogy ha nem a kérdező ínyének megfelelő választ mersz, írni, mert az az igazség, akkor a kis tökkencs lepontoz

2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

SENKIT nem pontoztam le.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

8nak: viszont sehol máshol a bőrömön nem volt ilyen probléma. Akkor ott lent vagyok allergiás rá... fura.

Az volt az első, hogy nagyon alaposan megmostam reggel, lezuhanyoztam, viszont száraz, és ráncos a bőr, és olyan mintha fitymaszűkületem lenne de azelőtt nem volt.

2019. dec. 18. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!