Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szmegma ellen mit teszel?

Szmegma ellen mit teszel?

Figyelt kérdés
Szerintem a problémát nem kell jobban leírni. Orvos kizárva, higiénia mostmár naponta.
2019. dec. 19. 23:30
 1/7 A kérdező kommentje:

KB 1 hete naponta van mosva, nehezen de még le lehet "kaparni" (?!XD) tehát ha nem is látszik de van rajta.

Köszi a privát választ, én is a mosásra gondoltam.

Anyway, egyszer csináltam gumi nélkül még pár hete (nem vagyok csajozógép szerencsére) az volt az első és utolsó alkalom, de mivel pár hete történt gondoltam rá a miatt lehet, viszont ha betegség lenne akkor egyéb jele is lenne, például fájdalom, vagy gyulladás, de szerencsére semmi. Tudok élni vele, de azért elég szar érzés hogy "fék" problémával műtve is volt régebben, és most megint van valami nyűge a "kis úrnak" :D

2019. dec. 20. 00:05
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Meleg vízben szappan mosni kell.Ennek nincs különösebb gyógyszere.Majd idővel nem lesz már .
2019. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meleg víz ok, szappant még nem használtam :D Tuti idegesitene
2019. dec. 20. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne mosd ha ilyen hülye vagy.
2019. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te meg ne ugass bele, hogy mivel mosom. Köszi
2019. dec. 22. 01:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Komolyra fordítva, akármilyen folyékony szappan jó? Utána gondolom KB 2 percig lemosni.. Értelmes válaszolók pls
2019. dec. 22. 02:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként azt olvastam nem jó bármi féle szappan, tehát a folyékony elvileg csak árt, más meg nincs. Aztán meg elég ciki lenne ez az ok miatt olyat keresgélni, meg itthon is feltűnne, azt pedig nem akarom. :) Ezért érdekelne nektek mi vált be?
2019. dec. 22. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!