Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexelhetek így, vagy inkább...

Szexelhetek így, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Sajnos elég beteg voltam egy hétig, és hosszú évek után először antibiotikumra jutottam. Már meggyógyultam, azonban a kúra végén piros foltok jelentek meg a makkomon, amit gyanítok az utána olvasás után, hogy a gyógyszertől kaptam.

Nem fáj, nem viszket, csak pár nap óta ott van.

A kérdésem az volna, hogy így (persze óvszerben) szexelhetek-e a barátnőmmel, vagy inkább "pihentessem" míg elmúlik?



2019. dec. 22. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pihentesd és nem ártana egy penicillin érzékenység vizsgálat, mert ha tényleg attól jött ki, a következő antibiotikum kezelés során egyéb probléma is kijöhet, pl szélsőséges esetben fulladás is.
2019. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Valószínű az antibiotikum mellékhatásaként gombás lett a makkod. Kend pár napig Canestennel. 3-4 nap és elmúlik. Aztán mehet a szex eleinte persze óvszer használattal.
2019. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

100 féle oka lehet ennek.Akár véletlen egybe esések is .

Ettől aztán nyugodtan csinálhatod ,főleg ha óvszert is használsz .

2019. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Ne kend semmivel és ilyen problémával szerintem minden értelmes embernek logikus, hogy semmi szex!

Óvszerrel se!

Holnap hétfő, menj vissza ahhoz, aki felírta neked, vagy ha nem tudsz, akkor a bőr- és nemibeteg-gondozóba menj! (Ez a neve a szakrendelésnek.) Majd az orvos kiírja a megfelelő kezelést, addig csak elfeded a tüneteket, akkor pedig könnyebben félrekezelhetnek!

2019. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Bocs,ebben az évben már minden szakrendelés szünetel.Legközelebb jan 5 én lesz.

Mivel ez nem jelent életveszélyt,időpontot adnak.

Mire oda jutnál ,már nyoma sem lesz .

2019. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért ez sem minden szakellátásra igaz, úgyhogy kár általánosítani! Inkább nézz ténylegesen utána kérdező, mert azért vannak szakrendelések is nyitva 23-án is, igaz, nem minden. Vagy a háziorvosod is zárva lesz? Vagy neki, vagy aki kiírta, csak megvan a száma neked, nem?
2019. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Piros kiütések allergiás tünetek.. leginkább.. Általában pencillint adnak (amoxi vagy ampi)cillint.. Ez önmagában irritációt okoz!Szedj be antihisztamint, ha allergia attól gyorsabban elmúllik! Addig ne szexelj!
2019. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az eü.ben is voltak szombatonként ledolgozott munka napok .
2019. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Augmentinnek van ilyen mellékhatása, több ismerősömnél és nálam is ez volt. Hamar helyrejön, kenegetheted krémmel, az nem árt. Én nem szexelnék vele így, max kéztől élveznék el, finom ingerléstől.
2019. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne kenegesd semmivel.

Nekem allergia miatt kiütés lett a kezemen, elmentem bőrgyógyászhoz adott rá olyan gyógyszert ami allergiára van (nevére már nem emlékszem), kiváltottam elkezdtem szedni, 5. napon az egész hasam tele lett piros pöttyökkel és viszketett. Ekkor a bőrgyógyász 2 hetes szabadságon volt, hozzá nem tudtam menni, bementem a korházba (nem sürgősségire) hanem az ügyeletre, megnézte megerősítette ő is, hogy attól van, viszont más gyógyszert nem tudott rá írni, mert allergia gyógyszer ütött ki, erre is csak azt tudta volna írni, így ugyanazt a gyógyszert megkaptam injekcióban + viszketésre gyógyszert. Másnapra el is tűnt.

Szerintem azzal nem vesztes semmit ha az ügyeletes ránéz, az ünnepnapokon is rendel.

2019. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!