Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet belőle gondom?

Lehet belőle gondom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 14-15 éves koromban amikor maszturbáltam többször előfordult, hogy amikor elélveztem a heréim felcsúsztak, vagyis eltűntek a zacsiból. Eleinte rövid idő után viszonylag könnyen visszamentek a zacsiba. Később már kicsit nehezebben. Kialakult bennem a tudat és már figyeltem rá és azóta is amikor maszturbálok és érzem hogy jön az élvezés, megfogom a heréim és nem is csúsznak fel. Közben szerintem a heréim még nőttek. A helyzet most az, hogy már egy ideje barátnőm van, és a napokban eljön az első szex is. Most attól parázok, hogy annyira izgatott leszek, és nem biztos, hogy arra tudok figyelni majd, hogy akkor is megfogjam a heréim amikor esetleg hamar bekövetkezik az elélvezés. Lehet bajom ha akkor is felcsúsznak és esetleg nem, vagy csak nehezen tudom visszahozni a zacsiba?

#első szex #felcsúszó herék
2019. dec. 23. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Ugye tudod (bár ezek szerint nem), hogy ejakuláció előtt a herék felhúzódása nemhogy természetes, hanem törvényszerű? Ennélkül nincs ejakuláció. Nem kell azt húzogatni. (hacsak nem esik jól)
2019. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez bekövetkezne, mármint ha elélvezéskor felcsúsznak (eltűnnek a zacsiból) és rövid időn belül visszatérnek a helyükre nincs okod aggódni. De ha nem, vagy csak nehezen lehet visszavinni a zacsiba jobb ha beszélsz urológussal. Később termékenységi problémáid lehetnek miatta.
2019. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
lehet rátenni here gyürüt,a szexshopban lehet kapni
2019. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!