Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az lenne hogy vettem ilyen...

Az lenne hogy vettem ilyen vibovit dinos gumivitamin viszont kb 20 dbot befaltam belőle egy nap alatt ettől lehet valami gondom?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Te kis falánk! Esetleg hasmenésed lehet tőle. Legközelebb oszt be a gumivitaminodat!
2019. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 alkalomtól nem, de a gumivitamin nem cukorka. Ha édességre vágysz, egyél valami mást!
2019. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha vitamintúladagolástól tartasz, megnyugtatlak, a legközelebbi közért teljes vibovit dinos gumivitamin készletét megeheted, akkor se lesz ilyen bajod tőle.
2019. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem olyan biztos utolsó. Te meg kérdező, ne cukorkának kezeld a vitamint.
2019. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Azt hiszem rá is van írva ezekre, hogy az ajánlott napi bevitelnél többet ne vegyél be. Sajnos ez is olyan, mint a Kálcium pezsgőtabletta, hogy nagy mennyiségben káros, mert lerakódások lesznek a szervezetedben. Ennél konkrétan nem tudom mi meg hol, de ne csináld!
2019. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A vízben oldódó vitaminokkal nincs gond, a többlet kiürül a szervezetedből. Problémát a zsírban oldódó vitaminok okozhatnak, könnyű megjegyezni őket, a DEKA szó betűi. A Vibovitban A, D és E vitamin található, ezekből a napi szükségletet majdnem fedezi két gumicuki, a többit fölöslegben vitted be, és eltárolódik a szervezetedben Nem tesz neki jót. Ezen kívül tartalmaz ásványi anyagokat is, amik szintén elraktározódhatnak. Soha többé ne csinálj ilyen butaságot! Ha gumicukorra vágysz, vegyél haribo macikat, attól legfeljebb a fogaid mennek tönkre, de nem terheled fölöslegesen a vesédet, májadat. És olcsóbb is...
2019. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!