Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphattam valamit? SOS! HELP!

Elkaphattam valamit? SOS! HELP!

Figyelt kérdés

21 / F és 18/ L


Tegnapelőtt volt az első szexem a barátnőmmel, és óvszer nélkül, mert óvszerrel nem ment. Volt neki szexe a volt barátjával szintén óvszer nélkül. Belé élveztem, de szed fogamzásgátlót. Esélyes, hogy terhes marad, de nem muszáj. Betegség végett félek.


Tegnap volt a 2. szex, és orálisan kielégített 2x, és 3x a volt pasiját. Úgy megkínzott a lány, én is őt, hogy mostanáig fáj a szerszámom. Állítólag nincs semmilyen betegsége. Hogy nem tud róla, hogy volna-e valamilyen betegsége. Hogy hogy működik a teszt, mit csinálnak, mondom én sem tudom.


De én iszonyatosan félek, hogy elkaptam valamit tőle. Az üvegemből nem akartam engedni hogy igyon, mert félek, hogy valamilyen betegsége van. Aztán ezt neki megmondtam, hogy félek, hogy valamit elkapok tőle, és megsértődött, hogy akkor smárolni sem kell. Mondtam neki, hogy menjen szűrésre nőgyógyászhoz.

Nekem urológiára kellene mennem?


Mit mondjak a dokinak? Hogy óvszer nélkül volt, és félek, hogy valamit elkaptam?


Mennyi az esély arra, hogy elkaptam valamit? Nagyon félek, depressziós vagyok ez végett. Kivagyok tisztára idegileg. 1 kapcsolata volt, 1 pasinak csinálta. Nagyon félek, iszonyatosan. Kérlek segítsetek!!! Kérlek szépen titeket!!!


2020. jan. 13. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nézesd meg, ha ennyire szorongsz miatta. Ezt két mondatban érthetően is le tudtad volna írni.
2020. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

hogy mi van?? "Esélyes, hogy terhes marad, de nem muszáj." :D


ha gumi nélkül szexeltetek, esélyes hogy elkaptál valamit. 50-50%. vagy elkaptad, vagy nem. de ha ettől féltél, minek csináljátok gumi nélkül? nem értelek.

2020. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Annyira értelmetlenül fogalmazol hogy az valami hihetetlen!

Ha van valami furcsa tüneted akkor keress fel egy urologust, majd ő kideríti hogy elkaptál e valamit.

2020. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
"Esélyes, hogy terhes marad, de nem muszáj." :DDD
2020. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Remélem sohasem lesz gyereked! Ennyi ésszel.


Amúgy a nemi nyavalyáknak többnyire 7-14 nap közt szoktak jelentkezni bármiféle tünetei.

2020. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Inkább nem mondok semmit :) orvos ha ennyire félsz.

1 pasival volt kapcsolatom, mindig volt nálam gumi, sosem bízom, bíztam másra a védekezést, mert az én érdekem.

Oral sem volt senkivel sem, csak kéz...azt szabad.

2020. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Nincs semmi bajod. Ha 1 pasija volt eddig, akkor valószínűleg a pasinak sem volt sok barátnője eddig. Szóval kétlem, hogy bármiféle baja lenne. Ha bármi panasz jelentkezik írd le, de semmikép ne beszéld be magadnak.

Fel a fejjel és figyeld, hogy lesznek-e a nemiszerveden kiütések.

2020. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én egy dolgot megtanultam, hogy gumi nélkül soha! Max a jövendőbeli feleséggel. Én múlt héten voltam együtt egy rossz lánnyal, de úgy lefranciázott gumiban, hogy azóta ég a tököm. Meg kézzel lerendezett még kicsit. Kaptam rá Tracovort vmi ilyesmi neve van a krémnek, minimálisan enyhült. Persze én nem mentem el az aktusig, mert inkább önmegtartóztatok mint elkapjak valami szír-szart. Ez egy jó lecke volt mindenesetre, persze nem jött ki komolyabban rajtam semmi, de másnap rohantam háziorvoshoz kenőcsért, aztán elmentem bőr és nemigondozóba, de ott is megnyugtattak, meg mondták is, aki gumit használ annak nagybaja nem lehet. Szóval menj előbb háziorvoshoz hátha ír valami cuccot. Aztán lelki megnyugvásként bőr és nemibeteg gondozó. Urulógia max legvégső esetben, én még nem voltam ott így arról nem tudok mit mondani.
2020. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*Travocort
2020. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ő szerette volna óvszer nélkül. Volt a volt pasijànak barátnői. Urológusnál mit mondjak? Hogy szeretnék tesztet és csinál tesztet? Nagyon félek.
2020. jan. 13. 15:47
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!