Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphattam valamit? SOS! HELP!

Elkaphattam valamit? SOS! HELP!

Figyelt kérdés

21 / F és 18/ L


Tegnapelőtt volt az első szexem a barátnőmmel, és óvszer nélkül, mert óvszerrel nem ment. Volt neki szexe a volt barátjával szintén óvszer nélkül. Belé élveztem, de szed fogamzásgátlót. Esélyes, hogy terhes marad, de nem muszáj. Betegség végett félek.


Tegnap volt a 2. szex, és orálisan kielégített 2x, és 3x a volt pasiját. Úgy megkínzott a lány, én is őt, hogy mostanáig fáj a szerszámom. Állítólag nincs semmilyen betegsége. Hogy nem tud róla, hogy volna-e valamilyen betegsége. Hogy hogy működik a teszt, mit csinálnak, mondom én sem tudom.


De én iszonyatosan félek, hogy elkaptam valamit tőle. Az üvegemből nem akartam engedni hogy igyon, mert félek, hogy valamilyen betegsége van. Aztán ezt neki megmondtam, hogy félek, hogy valamit elkapok tőle, és megsértődött, hogy akkor smárolni sem kell. Mondtam neki, hogy menjen szűrésre nőgyógyászhoz.

Nekem urológiára kellene mennem?


Mit mondjak a dokinak? Hogy óvszer nélkül volt, és félek, hogy valamit elkaptam?


Mennyi az esély arra, hogy elkaptam valamit? Nagyon félek, depressziós vagyok ez végett. Kivagyok tisztára idegileg. 1 kapcsolata volt, 1 pasinak csinálta. Nagyon félek, iszonyatosan. Kérlek segítsetek!!! Kérlek szépen titeket!!!


2020. jan. 13. 13:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

“ Ő szerette volna óvszer nélkül. “


Ja.... meg tablettát szedett

2020. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen szedett tablettát
2020. jan. 13. 15:51
 13/19 anonim válasza:

1. Ha a gyógyszert rendesen(!) szedi nagyon minimális az esélye, hogy terhes legyen, nyugodtan elmehetsz benne.

2. Aktus közben is fájt már a szerszámod? Vagy ha pl fogazott, túl visszahúzta a bőrt, bármi, ami mulandó fájdalom, kis fizikai sérülés, de nem nemi baj...

3. Elég kicsi a valószínűsége, hogy ha 1 előző partnere volt, ilyen nyavajája lenne + az esetek jelentős részében tudna róla (érzékelne tüneteket).

4. Menj el orvoshoz ha ennyire aggódsz meg ne szexelj gumi nélkül...

2020. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy nincsenek semmiféle tünetei. Tesztre nem tudja hova tudna menni. Nőgyógyászhoz?
2020. jan. 13. 15:58
 15/19 anonim válasza:

A csajszi elmegy nőgyógyászhoz, megmondja mi a gond (ha egyáltalán van) és az orvos megvizsgálja, ha szükségét látja.

Te elmész a háziorvosodhoz, elmondod, hogy mi a probléma (őszintén, kertelés nélkül), és ha úgy véli van félnivalód ad beutalót a szükséges helyekre, amelyekkel tudsz időpontot kérni.

2020. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az esély, hogy elkaptál valamit gumi nélkül az sok, feltéve, ha beteg.

Bőr- és nemibeteg gondozóba kell menni. STD szűrést csináltatni.

[link]

2020. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Romák vagytok?
2020. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Te mi az istennek szexelsz egyáltalán?
2020. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem urulógia, hanem bőr és nemibeteg gondozóba menj !!!
2020. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!