Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért viszket ennyire a terület?

Miért viszket ennyire a terület?

Figyelt kérdés

Sziasztok,egy olyan problémával fordulnek hozzatok ami nagyon kellemetlen...mégpedig...nagyon viszket olykor-olykor bök a péniszem és a fenekem közti rész,mintha hámserules lenne vagy nemtudom...mi lehet a gond szerintetek?? Esetleg mi a gyógymód? Bepanthennel kenegetem hátha..de nem igazán hat.. :( mit tudnátok ajánlani?? Azt még hozzá tenném hog, szakács vagyok.. ( meleg párás levegotol lehet bepálik?!) Higenikus vagyok elegge,szoval bem ertem :/

19/F



2020. jan. 18. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

1: nyilván nem szabad vakarni.


Pár tippem van de nem biztos, hogy segítenek viszont 1 próbát megér:

-használj mindenmentes turfürdőt fürdésnél

- esetleg vehetsz drogégiában intim törlőkendőt és ha munka közben azt érzed, hogy beizzadtál kimész a mosdóba és azzal megtörölöd, de ezt simán használhatod napközben is

- ha szőrős akkor lehet a szőr miatt is

- ne kenegesd mindenféle hülyeséggel mert az csak jobban fog ártani

2020. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó ötlet a kendő,köszi:) holnap veszek is

Viszont borotválni azert nem merem hatha a kis novekvo szőrszálak mégjobban irritálnák :/

2020. jan. 18. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:

ha esetleg nem válna be még az is opció, hogy a mosószer amivel a ruháid mosod attól is lehet. bár ha eddig is ugyanazzal mostál és ilyen gondjaid nem voltak akkor azt kihúzhatjuk


van nem vettél új alsónadrágot? ha igen lehet olyan az anyaga ami irritál


ilyen apróságoktól is lehet

2020. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem..sajnos ezek ugyanazok :(
2020. jan. 18. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárban mosdó kenőcsöt

HYDROPHILICUM

2020. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen hatású? Érdemes?
2020. jan. 18. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
ekcéma,soha nem gyogyul meg ,de lehet kapni atopias dermitiszre krémet kapni,draga,de enyhiti,sokszor megszunik a tunet,,ha elfogy sajnos visszatér...
2020. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért így látatlanba ne mond neki, hogy ekcéma hisz nem tudhatod
2020. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!