Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület miatt gennyes...

Fitymaszűkület miatt gennyes fitymagyulladásra mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Most ne mondjátok urológushoz Én biztos nem megyek, 26 éves vagyok és súlyos gyerekkori fitymaszűkületem van sajnos, a pisi is nehezen jön ki ijesztegettek már vese betegséggel is, de én ezt azért nem hiszem. Muszáj most kezelnem a dolgot mert gennyes lett betadinos áztatás jó lehet erre?
2020. jan. 19. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig doki, körülmetélnek és életed végéig megvan oldva a probléma. Nem értem inkább szenvedsz ahelyet, hogy orvoshoz menj és többet semmi bajod ne legyen
2020. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Orvos.
2020. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

jó rá a betadine oldatos öblítés.

mármint a fityma és a makk közé kell juttatni. az, hogy belelógatod egy pohárba, nem elég.


mondjuk nem tudom mi a jó abban, hogy az idült gyulladástól kapj egy rosszindulatú daganatos megbetegedést, ahelyett, hogy egy egyszerű beavatkozástól megszűnne minden gondod, de ez legyen a te bajod.

2020. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

mondjuk nem tudom mi a jó abban, hogy az idült gyulladástól kapj egy rosszindulatú daganatos megbetegedést, ahelyett, hogy egy egyszerű beavatkozástól megszűnne minden gondod, de ez legyen a te bajod.


Annak időskorban majd lehet esetleg esélye és így is nagyon ritkán és ott is inkább a nemi élet miatti HPV miatt van (jelenleg nem élek nemi életet) de ezzel az erővel akkor cigit is hagyjam el mert tüdőrákot kapok

2020. jan. 19. 14:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

végül is ha totál nem érdekel az egész, akkor jó gennyesen is nem?

igénytelenség magasiskolája vagy.

2020. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Dehogynem érdekel....
2020. jan. 19. 14:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát mit mondjak?! Ne is menj urológushoz! Még a végén meggyógyulsz.

Tudod,hiába írod azt,hogy majd ha idősebb leszel, a szervezeted nagy ívben tojik erre és mire odajutsz,hogy elmennél, már késő lesz. 26 évesen ezt nem érzi az ember,de azért van a fejükben agy,hogy ne csak érezzünk,hanem gondolkodjunk is.

2020. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ilyen súlyos szűkületet ennyi idős korban már nem lehet megcsinálni
2020. jan. 19. 14:52
 9/16 anonim ***** válasza:
A kínai rendelőkben van egy felirat: minden betegség gyógyítható, de nem minden beteg. Ez igaznak látszik.
2020. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerinted nem lehet már gyógyítani? Orvos vagy talán?
2020. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!