Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy hónapja voltam laboron...

Egy hónapja voltam laboron (vérvételen) jó volt az eredményem. Lehetek agydaganatos?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés mi mindent néztek, értékeltek ki, és milyenek az eredmények...
2020. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anarchy666 ***** válasza:
100%
Laborral nem lehet agydaganatot szűrni...na de miből gondolod, hogy neked az van?
2020. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szedulok napok óta
2020. jan. 22. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomástól is lehet.
2020. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anarchy666 ***** válasza:
Hát azt ezer dolog okozhatja még agydaganat mellett.
2020. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szédülést sok minden okozhatja: magas vérnyomás,szívritmus zavar, alkohol, kevés víz fogyasztás, fej sérülés....
2020. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy lehetsz. Sott meg eces es rakos is. Semmi sincsen kizarva. Az okosoknak uzem hogy a szedulest az alacsony vernyomas okozza nem a magass vernyomas ! A magass vernyomas fejfajassal jar nem szedulessel ! Szedulest okozhat meg sohiany, vas es vitaminhiany stb....
2020. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Az okosnak üzenem hogy nálam ugy derült ki a magas vérnyomás hogy állandóan szédültem...
2020. jan. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdés: "Egy hónapja voltam laboron (vérvételen) jó volt az eredményem. Lehetek agydaganatos?"

7-es válasz: "Persze hogy lehetsz. Sott meg eces es rakos is."

Az én válaszom erre: Az agydaganat is rákos betegség!!

Még mindig a 7-es válasz: "Az okosoknak uzem hogy a szedulest az alacsony vernyomas okozza nem a magass vernyomas ! A magass vernyomas fejfajassal jar nem szedulessel !"

Az én válaszom erre: Ennyi baromságot... Az igazság az, hogy az alacsony vérnyomásnak lehet tünete a fejfájás is, a magas vérnyomástól meg igenis lehet szédülni is!!

2020. nov. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én tüneteim az alacsony vérnyomástól ezek voltak: fejfájás, szédülés, homályos látás, fülzúgás, iszonyatosan rossz közérzet, a pulzusom úgy fölvitte, hogy a fülemben hallottam a doboló hangot éjjel-nappal. Édesanyámnak magas vérnyomása volt, neki vérzett az orra, szédült, fájt a feje a tarkójánál, és neki is homályos volt a látása. Iszonyatos állapot mind a kettő!!
2020. nov. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!