Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kenetvizsgálat gyulladás...

Kenetvizsgálat gyulladás tünete miatt?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy korábban kellett volna, de az SZTK-s orvosok 15 nap csúszással kezdték meg a kenet vételt (pedig korabban is jeleztem hogy égő gyulladásos érzést tapasztalok) és 3 hét múlva lesz eredmény addig meg nem kaptam rá semmit.. Túl lehet ilyen tünettel addig élni károsodás nélkül? Nemibeteg gondozóban voltam. Vagy irány egy maszek urológus szerintetek?

2020. jan. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogyha nincsen eredménye a tenyésztésnek és elkezdenek valamivel kezelni,akkor lehet,hogy a tüneteidet elnyomják, de a kórokozó ugyanúgy ott marad.
2020. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem mégis inkább egy maszek urológushoz, mert nem akarok az egészségemmel játszani. 3 hét alatt az ember feldobja a talpát is és várhat a csodára, ha komolyabb a baj. Inkább nézze meg egy profi, több szem, többet lát. Meg ahogy utána néztem a dolgoknak ott pár nap alatt készhez kapom a leletet. Úgy is legkorábban keddre kaptam időpontot, addig meg ha valami betegség lenne addig a lappangási ideje jobban kimutatható lesz legalább, mert már január 8 óta tart.
2020. jan. 23. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia hasonló cipőben jártam, csak nekem nem kértek kenetet. 3 éve kezdődött , kb telibe""#tak a kórházban. Utána maszek orvos azt mondta az első pár hét volt a legfontosabb kb halál volt ez a három év. ha beljebb jut a baci nekem pseudomonas aeruginosa volt akkor kb vége mindennek
2020. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és még mindig nincs vége. 9 hónap antibiotikum kuram volt eddig, szünetekkel. Úgyhogy irány a maszek , remélem te sikerrel jársz
2020. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( Kitartást akkor!

Elkezdtem iszogatni gyógyteát és sokkal jobb tőle! Kisvirágú fűzike teát csak ajánlani tudom, de az orvos a tuti. Hiába enyhült, az a biztos ha elmegyek.

2020. jan. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!